ترامپ ، هیلاری کلینتون را حقه باز خواند

به گزارش تیم علمی، ترامپ بار دیگر در توئیت خود هیلاری کلینتون را حقه باز خواند و تاکید کرد که او دوباره دست به کار شده است تا وی را بدنام کند.

ترامپ ، هیلاری کلینتون را حقه باز خواند

پس از آنکه هیلاری کلینتون، نامزد سابق دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری 2016 میلادی نامزد حزب سوم در آن انتخابات را یک امتیاز و سرمایه روسی توصیف کرد، رئیس جمهور کنونی آمریکا به شدت از حزب دموکرات و هیلاری کلینتون انتقاد کرده و با طعنه تاکید کرد که دموکرات ها در حال حاضر بیش از هر وقت دیگری به یک حزب سبز نیاز دارند.

به نقل از پایگاه هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در توئیتی به مناقشه کنونی که توسط هیلاری کلینتون به راه افتاده پرداخت. کلینتون روز جمعه تاکید کرده بود که جیل استین در جریان انتخابات ریاست جمهوری 2016 میلادی به نمایندگی از روسیه و یا برای کمک کردن به روسیه در راستای مداخله در انتخابات فعالیت می کرد.

استین به کسب آرایی که ممکن بود کلینتون بتواند آنها را به دست آورد متهم شده است.

ترامپ در این توئیت نوشت هیلاری کلینتون حقه باز جیل استین طرفدار محیط زیست، قابل احترام و نامزد حزب سبزها را یک امتیاز و سرمایه روسی توصیف کرده است. دموکرات ها با توجه به برنامه محیط زیستی فاجعه آمیزشان در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری به یک حزب سبز نیاز دارند.

علی رغم توافق دموکرات ها در روز جمعه کلینتون این جنجال را به وجود آورد و گفت: استین یک امتیاز و سرمایه برای روس ها بوده و تولسی گابارد نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری 2020 میلادی توسط روسیه آماده شده تا به عنوان نامزد حزب سوم وارد عمل شود.

ترامپ در توئیت خود به استین به عنوان یک فعال محیط زیست قابل احترام اشاره کرد در حالیکه استین منتقد صریح رئیس جمهور و دولتش است.

ترامپ در این توئیت همچنین بار دیگر کلینتون را به خاطر اتهاماتش علیه استین و گابارد محکوم کرد و نوشت: اکنون هیلاری حقه باز مجددا دست به کار شده، او تولسی گابارد را یک حامی روسیه و جیل اسین را یک امتیاز و سرمایه روس خطاب می کند و همانطور که شنیده اید من را نیز یک عاشق بزرگ روسیه توصیف کرده است. در حقیقت من مردم روسیه را دوست دارم. من تمامی مردم را دوست دارم، هیلاری دیوانه شده است.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 13 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 570

به "ترامپ ، هیلاری کلینتون را حقه باز خواند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ ، هیلاری کلینتون را حقه باز خواند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید