تعریض خیابان منتهی به زیرگذرکوچکسرا و رفع ترافیکی این منطقه

به گزارش تیم علمی، خبرگزاری خبرنگاران- شهردارقائم شهر، به مالکین و شهروندان که در بازگشایی گره ترافیکی مشارکت می کنند تسهیلات پرداخت می شود .

تعریض خیابان منتهی به زیرگذرکوچکسرا و رفع ترافیکی این منطقه

به گزارش خبرنگارخبرنگاراندفترمازندران درشهرستان قائم شهر، عباس صالح زاده شهردار قائم شهردر جدیدترین اقدام خویش جهت بهره گیری از مشارکت شهروندان برای تعریض و بازگشایی امتیازات خوبی ر در نظر گرفت و گفت مالکین و شهروندانی که در بازگشایی گره ترافیکی مشارکت کنند تسهیلات پرداخت می کند .

شهردار قائم شهر در حاشیه تعریض خیابان منتهی به زیرگذرکوچکسرا و رفع ترافیکی منطقه ضمن تشکر از خانواده خدادادی، گفت: از سال های دور تا به امروز حد فاصل خیابان چمران به خیابان کوچکسرا شهروندان با معضل ترافیک دست و پنجه نرم می کردند اما با همکاری خانواده خدادادی این ملک تخریب شد تا در جهت توسعه و رفع گره های ترافیکی شهر گام موثری برداشته شود .

وی با بیان اینکه عقب نشینی این طرح به طول تقریبی 100 متر و عرض حدود 6 متر بوده، افزود: شهرداری آمادگی دارد به مالکین محترم و شهروندان قائمشهری که بتوانند به رفع گره های ترافیکی شهر کمک کنند، تسهیلات اعطا نماید .

وی افزود: شهروندان به عنوان بازوان قوی شهرداری می توانند برای حل معضل ترافیکی گام های موثری بردارند و شهرداری به تمام تعهدات خود در این زمینه عمل کرده است .

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1373

به "تعریض خیابان منتهی به زیرگذرکوچکسرا و رفع ترافیکی این منطقه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعریض خیابان منتهی به زیرگذرکوچکسرا و رفع ترافیکی این منطقه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید