خبرنگاران لبنان ورود مسافر از کشورهای درگیر کرونا با آلودگی بالا را متوقف کرد

به گزارش تیم علمی، تهران - خبرنگاران - مقامات لبنان ورود هوایی ، دریایی و زمینی مسافران را از کشورهایی که ویروس کرونا در آنها به طور گسترده شیوع پیدا نموده است از دیروز آدینه متوقف کردند.

خبرنگاران لبنان ورود مسافر از کشورهای درگیر کرونا با آلودگی بالا را متوقف کرد

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور برای کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، میشل نجار وزیر حمل و نقل لبنان با صدور بیانیه ای تاکید نمود که شهروندان لبنانی و خارجی های مقیم لبنان از این تصمیم مستثنی هستند و در صورت تمایل می توانند وارد لبنان شوند.

در لبنان تا به امروز 4 مورد ابتلای قطعی به کرونا ثبت شده است.

خبرگزاری فرانسه از چین ، کره جنوبی ، ایران وایتالیا به عنوان کشورهایی یاد نموده که در آنها کرونا شیوع گسترده پیدا نموده است.

سازمان هواپیمایی لبنان به همه شرکت های هواپیمایی اعلام نموده که باید این دستورالعمل را رعایت نمایند.

خبرگزاری فرانسه مدعی شده که لبنانی ها با انتشار فیلم هایی از فرودگاه بین المللی بیروت به تدابیر اتخاذ شده برای پیشگیری از ورود ویروس کرونا انتقاد شدید نموده اند.

همه مدارس ، دانشگاه ها و مهد کودک ها در لبنان برای مدت یک هفته تعطیل شده و این مدت در صورت احتیاج تمدید خواهد شد.

بیانیه سفارت عربستان در بیروت

سفارت عربستان در بیروت با صدور بیانیه ای از شهروندان این کشور خواسته سفرهای غیرضروری به لبنان را به تاخیر بیاندازند و سعودی های مقیم لبنان هم از حضور در مکان های شلوغ خودداری نمایند.

بیانیه مفتی اعظم اهل سنت لبنان

شیخ عبداللطیف دریان مفتی اعظم اهل سنت لبنان هم با صدور بیانیه ای از تصمیم پادشاهی سعودی مبنی بر تعلیق موقت ورود مسلمانان به این کشور برای ادای مناسک عمره و زیارت مسجد شریف نبوی با هدف مقابله با شیوع ویروس کرونا حمایت کرد.

وی اقدامات پیشگیرانه پادشاهی سعودی را در چارچوب آموزه های شریعت اسلامی و برای سلامت عمره گزاران و میهمانان خدا از سراسر دنیا دانسته است.

منبع: ایرنا
انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 789

به "خبرنگاران لبنان ورود مسافر از کشورهای درگیر کرونا با آلودگی بالا را متوقف کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران لبنان ورود مسافر از کشورهای درگیر کرونا با آلودگی بالا را متوقف کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید