راز انفجار هندوانه های چینی

به گزارش تیم علمی، برای مدت ها هندوانه های کشت شده در شرق کشور چین به طور عجیبی از هم شکافته می شدند و این موضوع به صورت یک راز درآمده بود.این شرایط به شکلی درآمده بود که تلویزیون این کشور، مزارع هندوانه را به زمین های مین تشبیه می کرد.

راز انفجار هندوانه های چینی

با ما همراه باشید و با تور چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

هر روز تعداد زیادی از هندوانه به شکل عجیبی شکافته می شوند و به این ترتیب تمام زحمات کشاورزان به هدر می رود. تا کنون نزدیک به 45هکتار از مزارع هنداونه به علت این انفجارها به طور کامل از بین رفتند.اما بعد از مدتی، دانشمندان با انجام تحقیقاتی به راز انفجار هندوانه ها پی بردند. آن ها متوجه شدند، کشاورزان در این کشور به قدری از هورمون های رشد استفاده می نمایند که هندوانه ها دیگر توانایی عظیم شدن ندارند و به همین علت به این شکل درمی آیند.یکی از کشاورزان در این باره گفت: روز اول نزدیک به 80 هندوانه در مزرعه من از هم شکافته شدند. تا بعدازظهر این تعداد به 100 عدد رسید. 2 روز بعد، دیگر هندوانه سالمی در مزرعه من باقی نماند.

منبع: برترین ها
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1806

به "راز انفجار هندوانه های چینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز انفجار هندوانه های چینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید