ورود پلیس امنیت به پرونده نگهداری سلاح و مهمات در خوابگاه دختران! خبرنگاران

به گزارش تیم علمی، پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری متهمی اطلاع داد که در پوشش مأمور از شهروندان کلاهبرداری می کرد.

ورود پلیس امنیت به پرونده نگهداری سلاح و مهمات در خوابگاه دختران! خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران عظیم از دستگیری مامور قلابی اطلاع داد.

سرهنگ علی محمدی در تشریح این خبر بیان داشت: به دنبال دریافت خبری مبنی بر این که دختر جوانی در یکی از خوابگاه های دانشجویی سلاح و مهمات غیرمجاز حمل و نگهداری می نماید، بلافاصله آنالیز موضوع در دستور کار تیمی از مأموران اداره عملیات پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران عظیم نهاده شد.

وی اضافه نمود:پس از انجام آنالیز های اولیه معین شد سلاح های مورد نظر متعلق به فردی دیگری است که ظاهرا به تازگی با این دختر جوان آشنا شده و خود را مامور معرفی نموده است.

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران عظیم با بیان اینکه در تحقیقات پلیسی معین شد این مأمور قلابی با مراجعه به بعضی افراد از آنان مبالغی را به بهانه ذی نفوذ بودن در دستگاه های اجرایی اخاذی نموده است، اظهار داشت:پس از آنالیز های تکمیلی نتیجه تحقیقات اجرا شده در اختیار مرجع قضائی نهاده شد.

سرهنگ محمدی با اشاره به اینکه دستور بازداشت متهم و بازرسی از مخفیگاه وی اخذ شد، توضیح داد:روز گذشته مأموران پایگاه دوم پلیس امنیت به مخفیگاه متهم در حوالی بلوار سیمون بولیوار اعزام و ضمن دستگیری متهم پیروز شدند تعداد 3 قبضه سلاح جنگی و مقادیری تجهیزات نظامی غیر مجاز و کارت های جعلی و قلابی از محل اختفای این فرد جاعل کشف نمایند.

وی گفت: تا به امروز 8 تن از مالباختگان شناسایی شده و متهم در تحقیقات تخصصی به 10 فقره کلاهبرداری و اخاذی از شهفرایندان اعتراف نموده است.

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران عظیم با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پفراینده تحویل مرجع قضائی شد، اضافه نمود: کارشناسان ارزش ریالی اموال کلاهبرداری شده را 5 میلیارد ریال اعلام نموده اند.

این مقام پلیسی از شهفرایندان خواست: فریب افراد جاعلی که با جعل عناوین و استفاده از لباس و تجهیزات نظامی وعده های خارج از فرایند اداری می دهند، نخورده و در صورت مشاهده این گونه افراد مراتب را به وسیله سامانه 110 به پلیس اعلام نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 فروردین 1400 بروزرسانی: 12 فروردین 1400 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1579

به "ورود پلیس امنیت به پرونده نگهداری سلاح و مهمات در خوابگاه دختران! خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود پلیس امنیت به پرونده نگهداری سلاح و مهمات در خوابگاه دختران! خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید