کره شمالی، کره جنوبی را تهدید کرد

به گزارش تیم علمی، فارس نوشت: روزنامه دولتی وابسته به حزب کمونیست کره شمالی هشدار داد که اقدامات بعدی پیونگ یانگ علیه سئول می تواند فراتر از حد تصور باشد.

کره شمالی، کره جنوبی را تهدید کرد

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

یک روزنامه دولتی کره شمالی در گزارشی اقدام هفته گذشته پیونگ یانگ در منفجر کردن دفتر ارتباطات هماهنگی میان دو کره در مرز دو کشور را تازه یک آغاز خوانده و نوشته است که اقدامات متقابل بیشتری نیز علیه کره جنوبی در راه است که بسیار بیشتر از حد تصور است. کره شمالی که به اقدامات تبلیغاتی کره جنوبی در نواحی مرزی چندین بار هشدار داده بود روز سه شنبه گذشته دفتر ارتباطات میان دو کره را منفجر و تخریب کرد تا پیغام هشداری به سئول ارسال نموده باشد.

کیم یو جونگ خواهر رهبر کره شمالی پیشتر گفته بود که در صورت تعلل سئول در قطع فعالیت فعالان ضد پیونگ یانگ در مناطق مرزی، کشورش به توافق نظامی که در سال 2018 با کره جنوبی حاصل شد انتها می دهد. یکی از سخنگویان حزب حاکم کره شمالی نیز گفته بود که کره جنوبی در تعهدات خود صداقت ندارد.

براساس گزارش خبرگزاری یونهاپ، روزنامه رودونگ سینمون ارگان حزب کمونیست کره شمالی با اشاره به تخریب این دفتر نوشت: این فقط یک آغاز بود. صدای انفجار عدالت که ادامه خواهد داشت می تواند بسیار فراتر از تصور باشد. صبر و تحمل ارتش ما به سر آمده است و آنها تاکید نموده اند که اقدامات نظامی که بسیار جدی است در حال طراحی و کار بر روی جزئیات است.

روزنامه دولتی کره شمالی در ادامه اضافه نمود: مردم کره شمالی آماده هستند که اقدامات متقابل در ارسال بالونهای تبلیغاتی را به کشوری که زباله دان انسانی است انجام دهند.

خبرگزاری یونهاپ همچنین روز آدینه گزارش داد که نظامیان کره شمالی در پستهای گارد مرزی در منطقه غیرنظامی شده که پیش از این خالی بود دیده شده اند.

312 311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 25 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1120

به "کره شمالی، کره جنوبی را تهدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کره شمالی، کره جنوبی را تهدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید