افشاگری علیه مجلس که از اساس تکذیب شد

به گزارش تیم علمی، صبح امروز مطلبی به نقل از سمیه محمودی، نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی با این عنوان منتشر شد که به ما گفتند زن باید بچه داری کند و زنان را به هیأت ریٔیسه مجلس راه نمی دهند که انتشار این مطلب سر و صدای بسیاری در فضای رسانه و شبکه های اجتماعی به پا کرد.

افشاگری علیه مجلس که از اساس تکذیب شد

به گزارش گروه دیگر رسانه های تیم علمی، از صبح امروز مطلبی به نقل از سمیه محمودی، نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی با این عنوان منتشر شد که به ما گفتند زن باید بچه داری کند و زنان را به هیأت ریٔیسه مجلس راه نمی دهند که انتشار این مطلب سر و صدای بسیاری در فضای رسانه و شبکه های اجتماعی به پا کرد.

به همین دلیل، نماینده شهرضا در مجلس در گفت وگو با رسانه ها با تکذیب مطالب منتشر شده در بعضی رسانه ها در این باره عنوان نمود: سخنان بنده در رابطه با عدم به کارگیری زنان در صندلی دبیری کمیسیون های تخصصی بوده است.

وی با تکذیب این مطلب کههیأت ریٔیسه مجلس به نماینده های خانمی که می خواستند در هییأت ریٔیسه یا کمیسیون ها حضور داشته باشند، گفته اند کار زن بچه داری و خانه داری است گفت: نمی دانم این مطالب با چه پایه و اساسی در فضای مجازی پخش شده است.

به همین دلیل محمودی با انتشار توئیتی در صفحه شخصی خود از رسانه ها و تیم علمی خواست با دقت بیشتری در انعکاس مطالب به امر ارسال اخبار اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 شهریور 1399 بروزرسانی: 14 شهریور 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1160

به "افشاگری علیه مجلس که از اساس تکذیب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری علیه مجلس که از اساس تکذیب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید