مقالات گردشگری

مقاله: اقامتگاه لوژ تروت پوینت (Trout Point Lodge) کانادا

از جمله تفریحات خارج از هتل می توان به پیاده روی در یکی از مسیرهای زیبای منطقه، تماشای ستاره ها، کانوسواری، دوچرخه سواری، ماهیگیری، یا استراحت در فضای آرام حمام های خارجی اشاره نمود. اگر شما نیز عاشق غذا هستید حتما غذاهای رستوران هتل با منوی 4 دوره ای...

28 دی 1399

توسعه فضای ورزش دانشگاهی در این دولت شتاب گرفت

معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان با اشاره به افتتاح 43 پروژه فضای ورزشی در سال جاری گفت: توسعه فضای ورزش دانشگاهی در دولت کنونی شتاب گرفت.

28 دی 1399

کرونا، ورزشِ تعطیل و بودجه هنگفت؛ پول&zwnjها کجا رفت&zwnj؟ ، نگاهی به سهم ورزش در بودجه 1400

بودجه ای که به وزارت ورزش و جوانان مربوط می شود عدد 1719 میلیارد و 57 میلیون تومان است. عددی که نسبت به بودجه سال جاری (1399) 267 میلیارد و 390 میلیون تومان افزایش داشته است.

26 دی 1399

فرهاد مجیدی پیشنهاد تراکتور را رد کرد

فرهاد مجیدی سرمربی پیشین استقلال ضمن تایید پیشنهاد از طرف باشگاه تراکتور به او جهت راهنمایی این تیم گفت: هم در ابتدای فصل و هم در این مقطع از باشگاه تراکتور با من صحبت کردند. ضمن احترام به این باشگاه پرطرفدار و مالک محترم و به رغم اینکه کار در تراکتور...

17 دی 1399

سفر هیأت صلح افغانستان به قطر برای مذاکرات به تأخیر افتاد

منابع خبری افغانستان صبح امروز (دوشنبه) اعلام کردند، سفر هیأت دولتی به دوحه قطر برای مذاکرات صلح با طالبان که قرار بود امروز انجام گردد، یک روز به تأخیر افتاده است.

16 دی 1399

اقامت نوروزی در هتل چقدر خرج برمی دارد؟

تقاضا مهم ترین عامل در افزایش نرخ هتل ها در ایام مختلف سال است. با این وجود، روزهای آغاز سال حکایت دیگری دارد. در تعطیلات نوروز تقاضا به قدری بالا است که نه تنها نرخ جداگانه ای برای آن وضع شده است و هیچ تخفیفی هم در کار نیست، بلکه تقریبا همه اتاق ها از ماه...

13 دی 1399

3هزار خارجی بعد از کاهش محدودیت ها از تایلند بازدید کردند

با کاهش محدودیت های سفری ناشی از ویروس کرونا که از ماه آوریل در تایلند اعمال شده بود، در مجموع 3,065 جهانگرد خارجی در ماه نوامبر از این کشور بازدید کردند.

11 دی 1399

آمریکا تحریم های مهاجرتی علیه مقامات چین اعمال کرد

تهران (پانا) - وزارت خارجه آمریکا آدینه شب از اعمال محدودیت های صدور ویزا برای شماری از مقامات جمهوری خلق چین به بهانه فعالیت های مخرب اطلاع داد.

11 دی 1399

(تصویر) خانه دوران کودکی حضرت عیسی پیدا شد!

یک باستان شناس گفته است که شواهدی بسیار قوی وجود دارد که خانه ای که در کاوش های باستان شاسی در شهر ناصره در سرزمین های اشغالی یافت شده خانه ای است که عیسی مسیح کودکی خود را در آن سپری نموده است.

7 دی 1399

نحوه اعزام و انتقال بیماران در مراکز تامین اجتماعی

خبرگزاری خبرنگاران- سازمان تامین اجتماعی با صدور بخشنامه ای، نحوه اعزام و انتقال بیماران سرپایی و بستری در مراکز درمانی این سازمان را از یک شهر به شهر دیگر خاطرنشان کرد.

6 دی 1399

خبرنگاران اوج گیری کرونا پا به پای افزایش مسافرت ها

تهران- خبرنگاران- آنالیز رفتار بیش از پنج میلیون کاربر یک مسیریاب بومی اینترنتی نشان می دهد تردد در مسیرهای تهران به شمال کشور در خرداد سال جاری با افزایش عجیبی روبه رو بوده ، البته همزمان با اوج مسافرت ها، جستجوی مراکز درمانی نیز رو به افزایش گذاشته...

5 دی 1399

هتل استین ماکاسان بانکوک در قلب منطقه تجاری شهر

اصلی ترین هدف این هتل راحتی و آسایش مهمانان و گردشگرانی است که هنگام رزرو بلیط هواپیما این هتل را برای اقامت انتخاب نموده اند. امکانات و خدماتی که در این هتل ارائه می گردد نیز در حد بالا و رضایت بخشی است. اتاق های مجهز، گزینه های مختلف غذا خوری، لوازم بهداشتی...

29 آذر 1399

داور: حکمتیار به دنبال براندازی در افغانستان است

یکی از رهبران جنبش حفاظت از پشتون ها در پاکستان گفت که حکمتیار سیاستمدار شکست خورده ای است که برای براندازی دولت افغانستان کوشش می نماید آما هیچکس نمی تواند جنگ را بر افغان ها تحمیل کند.

26 آذر 1399

وزیر بهداشت آلمان: حدود 40 درصد شهروندان گروه خطر کرونایی محسوب می شوند

وزیر بهداشت آلمان با تاکید بر اینکه حدود 40 درصد شهروندان آلمانی گروه خطر کرونایی محسوب می شوند با توجه به افزایش چشمگیر مبتلایان درباره فشار بالا بر سیستم بهداشت کشور هشدار داد.

23 آذر 1399

استفاده از فضای مجازی برای فروش صنایع دستی در ایام کرونایی

ایسنا/ براساس سخنان معاون صنایع دستی سیستان و بلوچستان، استفاده از فضای مجازی برای فروش صنایع دستی در ایام کرونایی صورت می گیرد.

18 آذر 1399

توافقنامه انگلیس و فرانسه برای مقابله با مهاجرت غیر قانونی

با تداوم مهاجرت های غیر قانونی به وسیله کانال های ارتباطی انگلیس و فرانسه، دو کشور توافقنامه ای برای مقابله بیشتر با این امر امضا کردند.

15 آذر 1399

افزایش تورم نقطه ای استان تهران در مهر 99 ، اعلام بیشترین افزایش قیمت خوراکی ها و غیر خوراکی ها

رییس سازمان مدیریت استان تهران از افزایش تورم نقطه به نقطه استان تهران در مهرماه امسال اطلاع داد و گفت: نرخ تورم نقطه ای تهران در مهر ماه سال 1399 به عدد 41.2 درصد رسید که نسبت به زمان مشابه سال گذشته با افزایش همراه بوده است.

14 آذر 1399

افتتاحیه چهارشنبه های معلولان در منطقه 7

شهردار منطقه 7 از افتتاحیه ویژه برنامه های چهارشنبه های معلولان با هدف ایجاد نشاط و مشارکت اجتماعی افراد دارای معلولیت در این منطقه اطلاع داد.

8 آذر 1399

ناوالنی از اتحادیه اروپا خواست الیگارشی های نزدیک به کرملین را سرکوب کند

منتقد کرملین همزمان با به دست آوردن بهبودی اش در آلمان پس از مسموم شدن با گاز اعصاب نوویچوک، امروز (چهارشنبه) از اتحادیه اروپا خواست تا اقدامات سخت و جدی را علیه الیگارشی های نزدیک به کرملین اتخاذ کند.

6 آذر 1399

لزوم تهیه ضوابط میراث فرهنگی بافت تاریخی ارومیه

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی، فرزانه صادق مالواجرد و هیئت همراه، روز 22 مهرماه به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار از بافت تاریخی ارومیه و پروژه امتداد خیابان سرداران بازدید کردند.

3 آذر 1399
تعداد: (344)