تمرین تیم ملی فوتبال زیر باران، طارمی گلزن شد، بیرانوند کتک خورد!

به گزارش تیم علمی، تمرین تیم ملی با شرکت 15 بازیکن و زیر بارش مداوم بازان در آموزشگاه ملی فوتبال برگزار گردید.

تمرین تیم ملی فوتبال زیر باران، طارمی گلزن شد، بیرانوند کتک خورد!

به گزارش تیم علمی، دومین تمرین تیم ملی عصر امروز (دوشنبه) زیر بارش شدید باران در زمین شماره دو آموزشگاه ملی فوتبال برگزار گردید. در این تمرین 15 بازیکن حضور داشتند و بازیکنانی نظیر منتظری، پورعلی گنجی، کاوه رضایی، علی قلی زاده و ... راهی ساختمان PEC شدند.

کارلوس کی روش بعد از گذشت 20 دقیقه و با لباس های متناسب زمستان در تمرین حاضر شد و با چهره ای خندان مشغول چیدن موانع شد. بازیکنان نیز با استفاده از کاپشن مشغول تمرین شدند. مهدی تاج نیز از حاضران در تمرین بارانی تیم ملی بود.

علی رغم بارش باران، بازیکنان با جدیت کامل در تمرین حاضر شدند و در حین اجرای تمرین رقابت شدیدی با هم داشتند و فرد بازنده را زیر مشت و لگد خود گرفتند. علیرضا بیرانوند بازنده این بخش تمرین بود و چندین مرحله کتک خورد و چند بار هم از زیر لگد بازیکنان فرار کرد.

بعد از آقا وسط، بازیکنان مشغول دویدن به دور زمین چمن شدند تا مهیای اجرای کارهای تاکتیکی شوند.

اشکان دژاگه و مجید حسینی جدا از سایرین تمرین کردند. دو دروازه بان تیم ملی هم در گوشه دیگری از زمین تمرین با الکساندر لوپز کارهای مخصوص خود را مرور کردند.

سپس نوبت به پاسکاری تحت فشار رسید که هر دو تیم نارنجی و آبی رقابت شدیدی برای بردن این نتیجه این بخش تمرین داشتند. کی روش به دفعات نکات لازم را به بازیکنان گوشزد کرد. در حین تمرین تکل خشنی روی پای خانزاده انجام شد که کی روش پس از اطمینان از سلامت این مدافع، خواهان پیگیری تمرین شد. مهدی طارمی دو بار موفق به زدن گل های زیبایی به بیرانوند و حسینی شد.

پس از انجام کارهای تاکتیکی، بازیکنان برای سرد کردن بدن های خود راهی ساختمان PEC شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 100

به "تمرین تیم ملی فوتبال زیر باران، طارمی گلزن شد، بیرانوند کتک خورد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرین تیم ملی فوتبال زیر باران، طارمی گلزن شد، بیرانوند کتک خورد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید