تکذیب خروج قطارشهری از ریل در شیراز

به گزارش تیم علمی، خبرنگاران : مدیر روابط عمومی سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز خروج قطارشهری از ریل در ایستگاه متروی احسان شیراز را تکذیب کرد.

تکذیب خروج قطارشهری از ریل در شیراز

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، امین بیات، با اشاره به انتشار تصاویری در شبکه های اجتماعی مبنی بر خروج قطارشهری از ریل در ایستگاه احسان شیراز، گفت: این موضوع صحت ندارد و این تصاویر و حادثه مربوط به حادثه متروی تبریز در 15 دی ماه بوده است.

مدیر روابط عمومی سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز اضافه نمود: اخلاق حرفه ای در انتشار خبر ایجاب می نماید تا منتشر نمایندگان آن، قبل از هر اقدامی صحت آن را از منابع موثق کسب نمایند.

حمید جورکش مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز هم ادامه داد: خوشبختانه هیچگونه اتفاقی در متروی شیراز رخ نداده است و طبق برنامه و بدون تاخیر در حال خدمات رسانی به شهروندان و مسافران است.

زمان آغاز حرکت قطار ها در کلانشهر شیراز در روز های غیر تعطیل از ایستگاه احسان ساعت 6:05 و از ایستگاه شهید دستغیب 6:10 خواهد بود.

زمان آغاز حرکت قطار ها در روز های تعطیل از ایستگاه احسان ساعت 7:05 و از ایستگاه شهید دستغیب 7:10 خواهد بود. ساعت بازگشایی درب همه ایستگاه ها با هم راس ساعت 5:45 صبح است.

آخرین حرکت قطار ساعت 19:05 از ایستگاه احسان و 19:10 از ایستگاه شهید دستغیب خواهد بود؛ و تا اطلاع بعدی سر فاصله حرکت قطار ها در تمام طول روز 15 دقیقه است.

لازم به ذکر است پانزدهم دیماه سال جاری قطار شهری تبریز در ایستگاه قونقا باشی از ریل خارج شد و خوشبختانه مسافری آسیب ندید.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 26 بهمن 1399 بروزرسانی: 26 بهمن 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1485

به "تکذیب خروج قطارشهری از ریل در شیراز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب خروج قطارشهری از ریل در شیراز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید