سرنوشت دختر مقیم کانادا در دوستی با جوان تهرانی

به گزارش تیم علمی، دختر مقیم کانادا وقتی توسط پسر تهرانی به رستوران دعوت شد نمی دانست چه سرنوشت شومی در انتظارش است.

سرنوشت دختر مقیم کانادا در دوستی با جوان تهرانی

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

مرد جوان با فریب دختری تحصیل نموده او را به خانه اش کشاند و تسلیم نیت شوم خود کرد.

جوان فریبکار دیروز پای میز محاکمه ایستاد و اظهارات عجیبی را عنوان نمود.

شکایت دختر مقیم کانادا

رسیدگی به این پرونده به دنبال شکایت دختری جوان به نام سپیده شروع شد. این دختر که با حالتی آشفته به پلیس آگاهی تهران مراجعه نموده بود پرده از سرنوشت عجیب خود برداشت و از مردی جوان به نام مهران شکایت کرد . سپیده وقتی در مقابل افسر تحقیق نهاده شد ، گفت: من مقیم کانادا هستم و به تازگی به ایران آمده ام. وی اضافه نمود: چند روز قبل در خیابان سوار خودروی پسر جوانی شدم که با هم صحبت کردیم او بسیار مودب و قابل احترام به نظر می رسید و همین موضوع باعث آشنایی ما شد. سپیده گفت: شماره های همدیگر را گرفتیم و با هم در تماس بودیم. او اولین بار من را به رستورانی دعوت کرد من نیز پذیرفتم. از آن موقع به بعد من و مهران چند بار با یکدیگر دیدار کردیم و آخرین بار وقتی سوار خودرویش شدم مهران به بهانه این که مدارک خودرویش را جا گذاشته است از من خواست تا با هم به خانه شان برویم آن قدر به او اعتماد داشتم که شکی نکردم وقتی به ستارخان رسیدیم از من خواست تا داخل راهروی خانه شان منتظر بمانم هیچ رفتار بدی تا آن موقع از او ندیده بودم اما در آن جا ناگهان به سمتم حمله کرد، دستم را کشید و مرا به زور به داخل خانه برد وقتی فهمیدم چه قصدی دارد با التماس خواستم دست از سرم بردارد اما اصلا گوشش بدهکار نبود تا این که آزارم داد. سپیده ادامه داد: وقتی از خانه اش بیرون آمدم احساس خیلی بدی داشتم و تصمیم گرفتم شکایت کنم تا این شیطان مجازات گردد.

ماموران که مشخصات و نشانی خانه مهران را داشتند با دستور قضایی وارد عمل شدند و خیلی زود مرد شیطان صفت را که اصرار بر بی گناهی داشت به دام انداختند.

در دادگاه

مهران در بازپرسی ها وقتی با سپیده روبرو شد پذیرفت که با این دختر دوستی داشته است تا این که دیروز در شعبه 12 دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

در ابتدای جلسه، دختر جوان به تشریح شکایتش پرداخت و گفت: من کارشناسی ارشد دارم و در کشور کانادا بورسیه بودم که برای سفر به ایران آمدم. من در خیابان با این پسر جوان آشنا شدم و چند بار به دیدار او رفتم. آخرین بار وقتی با او قرار گذاشتم با اسنپ به حوالی خیابان ستارخان رفتم اما چون پول نقد همراه نداشتم 50 هزار تومان از مهران قرض گرفتم .بعد از این که با مهران صحبت کردم او مرا مقابل خانه شان برد و من از آن جا اسنپ گرفتم تا به خانه مان در فرمانیه برگردم اما مهران به بهانه این که هوا سرد است و بهتر است در راهرو خانه شان منتظر اسنپ بمانم مرا به داخل خانه شان کشاند .او در خانه شان پنج ساعت مرا زندانی کرد و کتکم زد و آزارم داد که پزشکی قانونی کبودی های روی بدنم را تایید نموده است.من از او شکایت دارم.

دفاعیات عجیب

سپس مهران که با قرار وثیقه آزاد بود روبه روی قضات ایستاد و ادعای عجیبی را عنوان نمود. وی گفت : من یک هفته قبل از این ماجرا سوار خودرو بودم که در حوالی میدان آزادی دختر جوانی را که با تلفن همراه صحبت می کرد و فریاد می کشید و گریه می کرد دیدم و برای یاری به او از خودرو پیاده شدم. با او صحبت کردم تا آرام گردد و به او آب میوه دادم. او خودش شماره تلفن من را گرفت و یک هفته بعد برای تشکر برایم پیامک ارسال کرد.

وی ادامه داد : دختر جوان از من خواست تا با او قرار دیدار بگذارم اما قبول نکردم تا این که با اصرارهای او قرار دیدار گذاشتم و با خودرو دنبالش رفتم. من او را به رستوران بردم. بعد از خوردن شام از او خواستم به خانه اش برگردد اما دختر جوان از من خواست او را تا جایی برسانم .من هم او را مقابل خانه مان پیاده کردم تا با اسنپ به خانه شان برود و 50 هزار تومان هم پول نقد به او دادم. او مقابل خانه ما به انتظار ایستاده بود و چون هوا سرد بود او را به داخل خانه دعوت کردم. من با میل دختر جوان با او رابطه برقرار کردم و صیغه محرمیت خواندم.حتی 300 هزارتومان هم به او پول دادم اما حالا به دروغ ماجرای آزار و اذیت را مطرح نموده است.

با خاتمه دفاعیات این متهم، دختر جوان وی را دروغگو خواند و گفت : این پسر با دروغگویی هایش میخواهد از مجازات در امان بماند .او مرا کتک زده و به زور آزارم داده است.

بنابر این گزارش، با خاتمه جلسه، قضات وارد شور شدند تا رای صادر نمایند.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 687

به "سرنوشت دختر مقیم کانادا در دوستی با جوان تهرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرنوشت دختر مقیم کانادا در دوستی با جوان تهرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید