ما با کارلوس کی روش قرارداد بستیم ، فدراسیون فوتبال ایران دیگر دنبال این مربی نباشد

به گزارش تیم علمی، طی روزهای اخیر خبرهایی در مورد توافق کارلوس کی روش با فدراسیون قطر منتشر شده است.

ما با کارلوس کی روش قرارداد بستیم ، فدراسیون فوتبال ایران دیگر دنبال این مربی نباشد

به گزارش خبرنگاران و سه هفته پس از انتشار خبری مبنی بر توافق نهایی کارلوس کی روش و فدراسیون فوتبال قطر و در حالی که روزنامه های قطری ادعا می کردند قرارداد بین این دو طرف، بلافاصله رسمی و اعلام خواهد شد، با گذشت مدت زمان نسبتا طولانی، این اتفاق رخ نداده است.

این موضوع ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد که یکی از آنها به مسئله کامنت های منفی بی سابقه پای اولین خبر منتشره در این زمینه در توییتر استاد دوحه برمی شود که ظاهرا طرفداران فوتبال در قطر، چندان با این انتخاب موافق نبودند؛ اگرچه کی روش مدتی نزدیک به دو هفته در قطر به سر می برد و مذاکرات خود را با فدراسیون فوتبال این کشور تا حد زیادی نهایی نموده است.

در حالی که روزنامه های قطری بعد از یکی-دو روز نوشتن درباره این ماجرا، سکوتی کامل در این باره نموده اند، با ادیتور روزنامه استاد دوحه، عبدالعزیز، صحبت کردیم. او روزنامه نگاری باسابقه و اهل مصر است که سال هاست در تحریریه استاد دوحه می نویسد.

عبدالعزیز در این باره می گوید: موضوع کی روش در حد شایعه نیست و همان طور که روزنامه های قطری، از جمله نشریه ما، در این باره خبررسانی کردند، این توافق هنوز رسمی نیست و شما تا سرانجام بازی های جام خلیج فارس، اظهار نظری از سوی مقامات قطری در این باره نخواهید شنید. به نظر من یک هفته پس از سرانجام جام خلیج فارس، این مسئله نهایی خواهد شد و به اطلاع عموم خواهد رسید.

او در ادامه می گوید: کی روش در اینجا حضور داشت و قراردادی بین او و فدراسیون فوتبال قطر منعقد شده و من از حواشی دیگری که احتمالا در این زمینه رخ داده باشد، خبر خاصی ندارم . با این حال همان طور که گفتم فوتبال قطر منتظر است تا نام او را به عنوان سرمربی اعلام کند.

البته شاید دلیل تاخیر در این مورد، اختلاف نظرهای طرفین بر سر موارد قرارداد یا بندهای آن باشد اما بدون شک توافق اولیه بین هر دو طرف اجرا شده است.

با سرانجام تعطیلات ژانویه، کارلوس کی روش که دوستان نزدیکی هم در فدراسیون فوتبال ایران دارد، باید در زمینه همکاری قطعی اش با قطر، دوستان خود را آگاه کند؛ چرا که هنوز همان طور که دیروز سخنگوی فدراسیون نیز بیان کرد، نام او در بین کاندیداهای احتمالی راهنمایی تیم ملی ایران وجود دارد.

انتهای پیغام

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 دی 1401 بروزرسانی: 30 دی 1401 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 2250

به "ما با کارلوس کی روش قرارداد بستیم ، فدراسیون فوتبال ایران دیگر دنبال این مربی نباشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ما با کارلوس کی روش قرارداد بستیم ، فدراسیون فوتبال ایران دیگر دنبال این مربی نباشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید