مقاله: کاتِماکو مکزیک: پایتخت سحر و جادوگری

به گزارش تیم علمی، افراد بسیاری، مانند این خانم، اجناسی مانند آب جادویی می خرند تا پیش از شروع همایش سالیانه جادوگران، در مغازه جادوگری خود طلسم عشق جاری نمایند.

مقاله: کاتِماکو مکزیک: پایتخت سحر و جادوگری

زمانی که مراسم تمام می گردد مردم به داخل یک غار که در همان نزدیکی است می فرایند. درون غار عبادتگاه پرزرق و برقی برای شیطان وجود دارد و عبادت نمایندگان زندگی خود را در گرو او می دانند.

همه ساله در اولین آدینه ماه مارس هزاران نفر برای شرکت در تشریفات، جشن ها و تردستی های جادویی یا همایش بین المللی ساحران، به این شهر عجیب سرازیر می شوند، به امید این که تنها ذره ای از جادوی سفید یا حتی جادوی سیاه زندگی آن ها را بهتر کند.

بعد از قربانی کردن حیوانات، یک شمن (جادوگر) درون ستاره پنج ضلعی می ایستد و ابلیس را فرامی خواند.

زنی در مغازه جادوگری خود در حال پیشگویی آینده، طی همایش سالانه بین المللی جادوگران است. بومیان محلی که به این جادوگری ها اعتقاد دارند، اولین آدینه مارس را شروع سال نو می دانند.

شکل امروزه سحر و جادو در کاتِماکو ترکیبی از اصول مذهب کاتولیکی و آیین و اعتقادات پیشا اسپانیایی است. ماموران عالی رتبه دولت و گردشگران هرساله از این شهر دیدن می نمایند، به این امید که با یاری بروژو (جادوگر) و چند جادو، زندگی خود را بهبود بخشند .

منبع مقاله: کاتِماکو مکزیک: پایتخت سحر و جادوگری

انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1895

به "مقاله: کاتِماکو مکزیک: پایتخت سحر و جادوگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: کاتِماکو مکزیک: پایتخت سحر و جادوگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید