ادامه حرف های جنجالی بازیکنان روسیه علیه ایران

به گزارش تیم علمی، پس از آنکه تیم های ملی فوتبال ایران و روسیه سوم فروردین در دیداری تدارکاتی به مصاف هم رفتند، برخی صحبت ها و اظهارنظر ها درباره میزبانی ایران در رسانه های روسیه شکل گرفت.

ادامه حرف های جنجالی بازیکنان روسیه علیه ایران

نیکلای کوملیچنکو مهاجم تیم ملی روسیه و باشگاه روستوف یکی از اولین نفراتی بود که از میزبانی ایران به ویژه از اینترنت و غذا انتقاد کرد. او گفت: از نظر زندگی روزمره واقعاً آن را دوست نداشتم. صادقانه بگویم، همه چیز در سطح بسیار پایینی بود. آخرین بازی خود را مقابل ازبکستان در تاشکند انجام داده بودیم. آنجا سطح راحتی بالاتری وجود داشت، اما در تهران، به نوعی در هتل به طور کلی مسائلی وجود داشت به ویژه غذا. از اینترنت هم که چیزی نگویم. من در اتاقم در هتل اینترنت نداشتم. مجبور بودم در راهرو بنشینم تا به جایی وصل شوم.

این ادعا واکنش های زیادی در ایران در پی داشت که یکی از آن ها مربوط به علیرضا منصوریان سرمربی تیم فولاد خوزستان بود. منصوریان روز گذشته در نشست خبری پیش از بازی فولاد با پیکان صحبت های تندی علیه مهاجم روسیه بر زبان آورد و گفت: بازیکن روسیه دیوانه بود! یا از بیرون به او گفته بودند چیزی بگوید. او زندگی ما را با ازبکستان مقایسه نموده بود. تا جایی که می دانم آن ها (کاروان روسیه) از هتل به استادیوم و از آنجا به فرودگاه رفتند. نمی دانم مرتیکه چطور تشخیص داد ما در ایران چطور زندگی می کنیم! و اینکه در تلویزیون می گوید شرایط ایران از ازبکستان کمتر است و اینترنت آنتن نمی داد! یکی این نکته برایم عجیب بود..

اما این خاتمه اظهارنظرات روس ها درباره میزبانی ایران نبود. بازیکنان روسیه که پس از بازی با ایران به کشورشان بازگشتند و در ملاقات تدارکاتی دیگر مقابل روسیه با دو گل پیروز شدند، هنوز از سفر خود به ایران اظهار نارضایتی می نمایند.

دنیل پروتسف هافبک تیم ملی روسیه و باشگاه اسپارتاک مسکو درباره سفرش به ایران گفت: واقعاً در ایران مسائل اینترنت وجود داشت و ارتباط با خانواده سخت بود، اما من شخصاً روی فوتبال و آماده شدن برای مسابقه متمرکز بودم.

بعلاوه کنستانتین تیوکاوین مهاجم تیم ملی روسیه و باشگاه دینامو مسکو در تبادل نظر با اسپورت 24 گفت: راستش را بخواهید تمام مدتی که در ایران گذراندیم به نوعی ناراحت و معذب بودم. هوا هم عجیب و همواره مه آلود بود. علاوه بر آن، اینترنت کار نمی کرد.

وی اضافه کرد: من با دیتای تلفن همراه خودم کار می کردم، چون هیچ چیز به وسیله وای فای محلی لود نمی شد. البته اینترنت موبایل هم مسائلی داشت. در واقع ما سه روز را بدون اینترنت سپری کردیم!

منبع: فرارو
انتشار: 10 فروردین 1402 بروزرسانی: 10 فروردین 1402 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 2280

به "ادامه حرف های جنجالی بازیکنان روسیه علیه ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه حرف های جنجالی بازیکنان روسیه علیه ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید