ادعای مدیرعامل سابق استقلال غیر مسئولانه است

به گزارش تیم علمی، فریبرز محمودزاده در تبادل نظر با سایت سازمان لیگ برتر فوتبال گفت: امیر حسین فتحی مدیرعامل سابق باشگاه استقلال روز گذشته مدعی شد قرارداد بعضی از اعضای باشگاه استقلال از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران لو رفته است. ایشان همچنین ادعا می نمایند زمانی که دیگر مدیرعامل نبودند و عضو هیات مدیره بوده متوجه این مساله شده است. سوال مهم اینجاست که جناب فتحی مدیرعامل سابق باشگاه چرا در همان زمان که مسئولیت در باشگاه استقلال داشتند این مساله را بیان نکردند و اکنون بعد از گذشت چندین ماه یکباره یادشان آمد که انگشت اتهام را به سوی سازمان لیگ نشانه بروند؟!که این خودش جای سوال است.

ادعای مدیرعامل سابق استقلال غیر مسئولانه است

وی ادامه داد: از سویی دیگر در سازمان لیگ فوتبال ایران قرارداد همه باشگاه ها، بازیکنان، مربیان موجود است و در این سال ها هیچ فردی مدعی نشده که قراردادها از سوی سازمان لیگ فوتبال لو رفته است ولی ظاهرا مدیرعامل سابق باشگاه استقلال برای اینکه فرافکنی کند خیلی راحت و بدون ارایه هیچ گونه سندی به سازمان لیگ اتهام می زند.

مدیر جابجایی سازمان لیگ توضیح داد: این اظهارات غیرمسئولانه قابلیت پیگرد قضایی دارد و سازمان لیگ فوتبال ایران این حق را برای خود قائل است که در محاکم قضایی از خود دفاع کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 شهریور 1399 بروزرسانی: 2 شهریور 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1135

به "ادعای مدیرعامل سابق استقلال غیر مسئولانه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای مدیرعامل سابق استقلال غیر مسئولانه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید