بازدید قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از اسکله های لافت و پهل

به گزارش تیم علمی، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم و قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم مقارن با تحویل سال نو ضمن بازدید از اسکله های لافت و پهل و حضور در فرمانداری شهرستان خمیر مسایل و مسائل ورود مسافران به بندر پهل را با فرماندار شهرستان خمیر مورد بحث و بررسی قرار داد.

بازدید قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از اسکله های لافت و پهل

بندر پهل از نظر تقسیمات کشوری از توابع بخش مرکزی شهرستان خمیر محسوب می شود و مسافرانی که از طریق خودرو شخصی به جزیره قشم تردد می نمایند باید در بندر پهل با خودرو، سوار لندینگ کرافت ها شوند و پس از طی فاصله این بندر تا بندر لافت، وارد جزیره قشم شوند.

هدف از بازدید مرتضی شیخ زاده معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از این اسکله ها بررسی شکایات متعدد مسافران از نحوه خدمات رسانی در بندر پهل اعلام شده است.

براساس این گزارش در دیدار قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه ازاد قشم با میرهاشم خواستار فرماندار شهرستان خمیر این شکایات مطرح و قرار شد که یک تیم کارشناسی متشکل از نمایندگان سازمان منطقه آزاد قشم و فرمانداری شهرستان خمیر به آسیب شناسی این موارد بپردازند و نتایج را به مراجع ذیصلاح اعلام نمایند.

گفتنی است این بازدید و دیدار مقارن با سال تحویل صورت گرفته و مرتضی شیخ زاده قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه آزاد قشم را در بازدید از اسکله های لافت و پهل و دیدار با فرماندار شهرستان خمیر، حسین رفیعی رییس کمیته انتظامی، امنیتی و ترافیک و علی موقر رییس کمیته اسکان و رفاه این ستاد همراهی می کردند.

روابط عمومی سازمان منطقه ازاد قشم

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 22 فروردین 1400 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1600

به "بازدید قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از اسکله های لافت و پهل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از اسکله های لافت و پهل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید