برگزاری سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش، اسامی رشته های ورزشی مرحله اول

به گزارش تیم علمی، رییس فدراسیون ورزش دانش آموزی از برگزاری سومین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در بهمن و اسفند سال 1400 اطلاع داد.

برگزاری سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش، اسامی رشته های ورزشی مرحله اول

حسین بابویی در گفت و گو با خبرنگاران، در رابطه با برگزاری سومین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور، اظهار کرد: سومین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور که مسابقات مشترک وزارت آموزش و پرورش و وزارت ورزش و جوانان است، بهمن و اسفند سال 1400 به میزبانی سه استان کشور و در 6 مکان ورزشی در سراسر کشور برگزار می گردد.

وی ادامه داد: فدراسیون ورزش دانش آموزی در نظر دارد مسابقات رشته های ورزشی دانش آموزان دختر و پسر سراسر کشور را در دو مرحله برگزار کند.

رییس فدراسیون ورزش دانش آموزی با بیان اینکه مرحله اول مسابقات در دهه فجر 1400 با همکاری وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون های ملی با عنوان المپیاد استعدادهای برتر در شش رشته ورزشی تکواندو، جودو، ووشو، دوومیدانی، شنا و شطرنج برگزار می گردد، اظهار داشت: مرحله دوم مسابقات نیز که برگزاری آن صرفا بر عهده فدراسیون ورزش دانش آموزی است در تابستان 1401 در سایر رشته های ورزشی مدنظر قرار می گیرد.

بابویی اضافه نمود: سایر رشته های ورزشی سال 1401-1400 که مرحله کشوری آن تابستان 1401 برگزار می گردد، طی بخشنامه جداگانه ای متعاقبا اعلام می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 آبان 1400 بروزرسانی: 15 آبان 1400 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1903

به "برگزاری سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش، اسامی رشته های ورزشی مرحله اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش، اسامی رشته های ورزشی مرحله اول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید