تایلند میزبان جام کنفدراسیون والیبال آسیا شد

به گزارش تیم علمی، کنفدراسیون والیبال آسیا بعد از سرانجام مهلت معین شده برای حل مسائل داخلی فدراسیون هند، میزبانی جام کنفدراسیون آسیا سال 2016 را از این کشور گرفت.

تایلند میزبان جام کنفدراسیون والیبال آسیا شد

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

به گزارش تیم علمی و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) قبلاً میزبانی پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون آسیا را به هند واگذار نموده بود، اما اختلاف داخلی فدراسیون والیبال هند، AVC را نسبت به این میزبانی مردد نموده بود.

این موضوع در اجلاس هیئت رئیسه کنفدراسیون والیبال آسیا که 18 اردیبهشت ماه در مقر این کنفدراسیون در شهر بانکوک تایلند برگزار گردید، مطرح و با پیشنهاد محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال ایران و عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی والیبال فرصت یک هفته ای به هند برای حل مسائلش داده شد.

عضو کمیته مسابقات کنفدراسیون والیبال آسیا گفت: من با شانریت، دبیرکل کنفدراسیون والیبال آسیا درباره نظر نهایی AVC برای این موضوع مکاتبه کردم و امروز جواب این مکاتبه را دریافت کردم.

سعید درخشنده با اشاره به اختلافات درونی فدراسیون والیبال هند گفت: کنفدراسیون والیبال آسیا و داورزنی به عنوان عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی کوشش زیادی برای حل مسائل داخلی فدراسیون والیبال هند انجام دادند، اما گویا این اختلافات همچنان ادامه دارد. به همین دلیل کنفدراسیون والیبال آسیا میزبانی را از این کشور گرفت و به تایلند واگذار کرد.

پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون والیبال آسیا در گروه مردان از 8 تا 14 مهرماه به میزبانی تایلند و با حضور هشت تیم برتر قاره آسیا برگزار خواهد شد.

منبع: تسنیم
انتشار: 12 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 567

به "تایلند میزبان جام کنفدراسیون والیبال آسیا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تایلند میزبان جام کنفدراسیون والیبال آسیا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید