جایزه ملی نوش آفرین انصاری به بهترین کتابدار اجتماعی اهدا می گردد

به گزارش تیم علمی، محمد زره ساز، دبیر جوایز ملی انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران ، درباره برگزاری پنجمین دوره جوایز ملی انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران اعلام کرد: در این دوره علاوه بر سه جایزه دکتر پوری سلطانی در حوزه کاربردی و سازماندهی دانش، جایزه دکتر عباس حُرّی در حوزه نظری علوم اطلاعات، جایزه دکتر نوراله مرادی در حوزه آرشیو، جایزه ملی نوش آفرین انصاری با عنوان کتابدار اجتماعی نیز به برگزیدگان اعطا می گردد.

جایزه ملی نوش آفرین انصاری به بهترین کتابدار اجتماعی اهدا می گردد

وی از برگزاری چهار جلسه کمیته علمی جوایز ملی انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران اطلاع داد و اضافه کرد: در بخش جایزه ملی پوری سلطانی، 18 اثر دریافت شد که پس از داوری، 11 اثر به مرحله دوم راه پیدا کرد. در بخش جایزه ملی دکتر عباس حُرّی از 35 اثر دریافت شده، هشت اثر به مرحله دوم راه یافتند. در بخش جایزه ملی دکتر نوراله مرادی نیز چهار اثر دریافت شده است. عمده آثار ارسالی پژوهشی و دانشگاهی است. برای انتخاب کتابدار اجتماعی با 10 نامزد گفت و گو شده یک نفر به عنوان کتابدار اجتماعی سال انتخاب شده است.

زره ساز ادامه داد: افراد برگزیده و شایسته تقدیر در آئین اختتامیه پنجمین دوره جایزه ملی انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران معرفی خواهند شد. با توجه به معیار های سخت گیرانه داوری دربرخی دوره هاف افراد به عنوان برگزیده دست پیدا نکردند و تنها شایسته تقدیر داشتیم. جوایزه این دوره از سوی چند شرکت نرم افزاری، تامین شده است.

دبیر جوایز ملی انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران گفت: براساس نظام نامه دبیر خانه، آثار ارسالی در قالب کتاب، مقاله، طرح پژوهشی و گزارش های پژوهشی، دستنامه ها و راهنما ها، ابزار های حرفه ای و یا نرم افزار ها باید مربوط به سه سال گذشته باشند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 10 آذر 1400 بروزرسانی: 10 آذر 1400 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1929

به "جایزه ملی نوش آفرین انصاری به بهترین کتابدار اجتماعی اهدا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جایزه ملی نوش آفرین انصاری به بهترین کتابدار اجتماعی اهدا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید