حضور دبیر مستعفی فدراسیون شطرنج در جلسه المپیاد ورزشی دیپلمات ها

جلسات نخستین المپیاد ورزشی دیپلمات ها در حالی برگزار شده که یکی از مسئولان یکی از فدراسیون ها با وجود آنکه سمتی ندارد، در آنها شرکت نموده است.

حضور دبیر مستعفی فدراسیون شطرنج در جلسه المپیاد ورزشی دیپلمات ها

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران ، نخستین المپیاد ورزشی دیپلماتیک با عنوان صلح و دوستی همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از 28 دی با حضور دیپلمات های ایرانی و دیپلمات های خارجی مقیم تهران در سه رشته شطرنج، تنیس روی میز و فوتسال به میزبانی فدراسیون های مربوطه برگزار می گردد.

طی هفته های گذشته جلسات مربوط به چگونگی برگزاری این رقابت ها با حضور مسئولان این رشته برگزار شده که در بین این مسئولان، شهره بیات دبیر مستعفی فدراسیون شطرنج دیده شده است.

مهرداد پهلوان زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در این باره گفت: استارت برگزاری این المپیاد ورزشی از چند ماه قبل زده شد و در آن موقع خانم بیات هنوز دبیر فدراسیون بود. وی بر همین اساس نیز آیین نامه مسابقات شطرنج را تنظیم کرد و با توجه به این باید هماهنگی های نهایی صورت می گرفت، از او برای حضور در جلسات دعوت به عمل آمد.

به گزارش خبرنگاران، شهره بیات در اواخر مهر ماه 97 از سمت خود استعفا کرد و افشین تهران روز 6 آذر ماه به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون شطرنج منصوب شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1398 شناسه مطلب: 121

به "حضور دبیر مستعفی فدراسیون شطرنج در جلسه المپیاد ورزشی دیپلمات ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور دبیر مستعفی فدراسیون شطرنج در جلسه المپیاد ورزشی دیپلمات ها"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید