سهمیه ارزی 20 میلیون دلاری واردات پیله وران استان هرمزگان ابلاغ شد

به گزارش تیم علمی، خبرنگاران/هرمزگان معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: 20میلیون دلار سهمیه ارزی واردات پیله وران این استان در امسال از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به گمرکات ابلاغ شد.

سهمیه ارزی 20 میلیون دلاری واردات پیله وران استان هرمزگان ابلاغ شد

محمد عباسی صبح امروز(دوم آذرماه) در تشریح این خبر، اظهار کرد: با توجه به سهمیه در نظر گرفته شده باید به گونه ای برنامه ریزی گردد تا ضمن حفظ سهمیه موجود پیله وری بتوانیم سهمیه بیشتری را برای پیله وران استان در سال های آینده جذب کنیم.

عباسی اظهار کرد: حسب ماده 20 قانون مقررات صادرات و واردات، دارندگان کارت پیله وری می توانند نسبت به صادرات کالاهایی که صادرات آنها مجاز بوده، به کشورهای همسایه صادرنمایند و در مقابل کالاهای صادره شده کالاهای مجاز و مورد احتیاج را وارد کشور نمایند.

وی اضافه کرد: با برنامه ریزی های بعمل آمده در ازای صادرات کالا از مبادی مرزی هرمزگان واردات کالاهای اساسی و مورد احتیاج استان تامین می گردد.

عباسی ادامه داد: واردات کالاهای اساسی و مورد احتیاج کشور از اهمیت بالایی برخوردار است و با توجه به ظرفیت های مرزی موجود، این استان در محقق شدن این مهم نقش بسزایی ایفا می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1384

به "سهمیه ارزی 20 میلیون دلاری واردات پیله وران استان هرمزگان ابلاغ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهمیه ارزی 20 میلیون دلاری واردات پیله وران استان هرمزگان ابلاغ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید