اخبار اقتصادی

دست دلالان و سودجویان باید قطع شود

تهران (پانا) - وزیر جهاد کشاورزی گفت خط قرمز وزارت جهاد کشاورزی حمایت از تولیدکننده داخلی در حوزه کشاورزی و دامپروری است و در این راستا دست دلالان و سودجویان باید قطع شود.

26 شهریور 1400

کیم جونگ اون با 20 کیلو کاهش وزن در انظار عمومی ظاهر شد

کیم جونگ اون، پس از مدت ها غیبت از انظار عمومی، در مراسم رژه ارتش با وزنی به مراتب کمتر از گذشته و پوستی آفتاب سوخته، توجه عموم را به خود جلب کرد.

22 شهریور 1400

فال ابجد امروز ، 19 شهریور ماه

خبرنگاران : فال ابجد امروز را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می توانید در خبرنگاران مطالعه کنید.

20 شهریور 1400

محموله تازه واکسن کرونا وارد کشور شد

به گزارش خبرنگاران، ارونقی، معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران گفت: امشب 500 هزار دوز واکسن آسترازنکای اتریشی از مبدا فرانکفورت به کشور وارد شد.

19 شهریور 1400

رونمایی از طرح عجیب مجلس ، برگزاری رفراندوم برای قیمت بنزین

به گزارش خبرنگاران، ابولفضل ابوترابی، عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفته طرح تقاضای برگزاری رفراندوم برای حذف یارانه های آشکار و پنهان را مطرح کرده است.

18 شهریور 1400

مرسدس بنز باارزش ترین برند جهان شد

زندگی امروز / پایان مرسدس بنز پس از قریب یک دهه کوشش و کوشش توانست سازنده مشهور ژاپنی را از اریکه حکمرانی بر فهرست باارزش ترین برندهای خودرویی جهان به زیر کشیده و خود را به نام مالک باارزش ترین برند صنعت خودروی جهان معرفی کند. جالب است بدانید برند این...

7 شهریور 1400

تصویری عجیب از گزینه پیشنهادی وزارت بهداشت در مجلس

نشست های آنالیز صلاحیت وزرای پیشنهادی ابراهیم رئیسی حواشی زیادی دارند و بعضی اظهار نظرها و رفتارها مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.

4 شهریور 1400

خبرنگاران احتیاج به خون دائمی است، اهدای آن را نباید فراموش کنید

تهران- خبرنگاران- احتیاج بیماران به خون و فرآورده های آن دایمی است، اهداکنندگان خون هم توجه داشته باشند که برترین جا برای ذخیره خون رگ های آنهاست و با اهدای خون به تدریج، نجات دهنده جان بیماران باشند.

30 مرداد 1400

حمایت های نفتی عراق از لبنان بیشتر می گردد

نخست وزیر عراق ضمن ابراز ناخشنودی از مشاهده صف های طولانی مقابل پمپ بنزین ها در لبنان با افزایش یاری نفتی عراق به لبنان موافقت کرد.

22 مرداد 1400

چرا باید از سامانه های اجاره آنلاین اقامتگاه توریستی حمایت کنیم؟

دولت برای رشد و توسعه پلتفرم های آنلاین اجاره اقامتگاه باید برنامه حمایتی داشته باشد و نباید برای آن ها مانع تراشی گردد.

18 مرداد 1400

بلاروس آماده واکنش به تحریم های اتحادیه اروپا

مقامات بلاروس اعلام کردند که یک سری اقدامات را در واکنش به محدودیت های تحمیل شده به وسیله اتحادیه اروپا، اتخاذ نموده اند.

10 مرداد 1400

تعاملات فناورانه ایران و ویتنام توسعه می یابد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، مرکز تعاملات بین المللی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف ایجاد بازار صادراتی برای شرکت های دانش بنیان در ویتنام نشست تجاری را برگزار می نماید.

10 مرداد 1400

شروع افتتاح 3 طرح شرکت ملی گاز ایران با فرمان رئیس جمهوری

تهران (پانا) - بهره برداری از 3 طرح بزرگ شرکت ملی گاز ایران با اعتبار 13 هزار و 700 میلیارد تومان، روز پنجشنبه با فرمان رئیس جمهوری و به وسیله ویدئوکنفرانس شروع شد.

7 مرداد 1400

مردم معمولی، قسمت شانزدهم؛ خواستگار دختر فمنیست!

خبرنگارانـ قسمت شانزدهم سریال مردم معمولی به تهیه کنندگی و کارگردانی رامبد جوان شنبه 19 تیر ماه 1400 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

4 مرداد 1400

کشف 3500 کیلو بال و کتف مرغ احتکار شده در مرکز

معاون نظارت بر اماکن عمومی تهران عظیم از کشف 3500 کیلوگرم بال و کتف مرغ احتکار شده در یک سردخانه در حوالی تهرانسر، اطلاع داد.

3 مرداد 1400

سفر اردوغان به شوشا؛ اهداف نو ترکیه در قره باغ و جمهوری آذربایجان چیست؟

ترکیه امیدوار است تا با استفاده از موقعیت جغرافیایی جمهوری آذربایجان و شرایط تازه پس از جنگ قره باغ، باکو را به کلید اتصال و نفوذ منطقه ای تبدیل کند.

2 مرداد 1400

رونمایی از تازه ترین کیت های تشخیص کرونا و پهپاد های بومی کشاورزی از طریق آستان قدس رضوی

سه محصول تازه فناورانه و دانش بنیان بنیاد بهره وری موقوفات آستان قدس رضوی با حضور تولیت این آستان رونمایی شد.

1 مرداد 1400

زمان واریز 150 میلیون دلار به بورس

خبرنگاران- رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: به طور مرتب در حال پیگیری واریز مبلغ 150 میلیون دلار هستیم اما متأسفانه به دلایلی نمی توان زمان دقیقی را برای واریز این مبلغ تعیین کرد.

30 تیر 1400

وام ودیعه مسکن کی پرداخت می شود؟

به گزارش خبرنگاران، طبق اعلام ستاد مقابله با کرونا میزان اجاره مسکن نباید امسال بیشتر از 25 درصد باشد اما روزنامه ایران گزارش داده که بررسی فایل های تازه اجاره در بنگاه های املاک حاکی از این است که این میزان تا 40 درصد نسبت به پارسال افزایش داشته است.

28 تیر 1400

بورس یا فرابورس؛ در کدام بازار سرمایه گذاری کنیم؟

خبرنگاران : کارشناس بازار سرمایه درباره سرمایه گذاری در بورس و فرابورس توضیحاتی داد.

26 تیر 1400
تعداد: (535)