شگفتی سازی علیه رئیس آسیا و نیمار!، برترین خبر برای سپاهان!

به گزارش تیم علمی، تیم های عربستانی باوجود داشتن ستاره های بزرگ نتوانستند لیگ قهرمانان را تسخیر نمایند.

شگفتی سازی علیه رئیس آسیا و نیمار!، برترین خبر برای سپاهان!

به گزارش خبرنگاران آنلاین خاتمه دور گروهی لیگ قهرمانان در غرب آسیا ماجراهای زیادی را برای پرستاره ترین دوره این بازی ها به وجود آورد. آنچه در این مرحله رخ داد، نشان داد لیگ قهرمانان قرار نیست الزاما در تسخیر نام های بزرگ و تیم های عربستانی باشد. پس از این مرحله با قاطعیت می توان گفت که عربستانی ها به سادگی نمی توانند این تورنمنت را قلع و قمع نمایند. این تورنمنت تماشایی، احتمالا شگفتی های بزرگی هم در خودش خواهد داشت.

تساوی با خوش شانسی

رئیس آسیا؛ این عبارتی بود که روی سکوهای الهلال قبل از مسابقه با نوبهار ازبکستان نوشته شد. رئیس آسیا اما با وجود داشتن چندین ستاره خارجی که باشگاه را ناچار به خارج کردن نام یاسین بونو و ساویچ از ترکیب نموده بود، به سختی توانست از این تیم مساوی بگیرد. الهلال تا ثانیه های خاتمهی عقب بود و به لطف وقت تلف شده 14دقیقه ای، به بازی برگشت. نمایش نیمار هم در نخستین تجربه آسیایی رضایت بخش نبود و این بازیکن خوش شانس بود که از زمین مسابقه اخراج نشد. توقف الهلال روبه روی حریفی از ازبکستان که حتی برترین تیم این کشور نیست، نشان می دهد لیگ قهرمانان این فصل آنقدرها هم قابل پیش بینی نخواهد بود.

غافلگیری به سبک قطری ها

جز عربستانی ها، تیم های قطری نیز در این مرحله، استثنایی ظاهر نشدند. السد در زمین خودش نتوانست شارجه را شکست بدهد. مقصر اصلی این تساوی هم بغداد بونجاح بود که یک ضربه پنالتی را به راحتی از دست داد. الدحیل هم به شکل غیرمنتظره ای در زمین استقلال تاجیکستان متوقف شد. هیچ کس انتظار نداشت تیم تاجیکی از تیم پرمهره قطری امتیاز بگیرد، اما این بازی ثابت کرد که در آسیا، شرایط آنطور که به نظر می رسد، نیست. جالب اینکه الدحیل در این بازی 71درصد مالکیت توپ هم داشت، اما تحت تأثیر دفاع خوب حریف، حتی یک ضربه درون چارچوب هم ثبت نکرد!

تردیدهایی در خصوص کریم

بین تیم های عربستانی، الاتحاد برترین نتیجه ممکن را گرفت، اما نگرانی بزرگ در خصوص این تیم، مصدومیت کریم بنزما بود؛ بازیکنی که به نخستین بازی آسیایی تیمش نرسید. جالب اینکه در جریان همین بازی حمدلله نیز مصدوم شد. با این شرایط نگرانی های زیادی در خصوص خط حمله الاتحاد شکل خواهد گرفت؛ چرا که این دو بازیکن، 2ستاره کلیدی در خط حمله این تیم به شمار می روند. مقدار مصدومیت این دو ستاره هنوز معین نشده و حضورشان در ملاقات حساس بعدی با سپاهان در استادیوم نقش دنیا هنوز معلوم نیست. در نتیجه باید منتظر اعلام زمان بازگشت این دو نفر به میادین بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 شهریور 1402 بروزرسانی: 30 شهریور 1402 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 2347

به "شگفتی سازی علیه رئیس آسیا و نیمار!، برترین خبر برای سپاهان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شگفتی سازی علیه رئیس آسیا و نیمار!، برترین خبر برای سپاهان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید