ماجدی: خدا صدایم را شنید و نماینده تایلند حریف مان شد، این تیم در زمین خود دست و پا بسته نیست

به گزارش تیم علمی، خبرنگاران: سرپرست استقلال پس از قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: قبل از قرعه کشی می گفتم که ما به تایلند می خوریم و گویا خدا صدایم را شنیده و به این تیم خوردیم.

ماجدی: خدا صدایم را شنید و نماینده تایلند حریف مان شد، این تیم در زمین خود دست و پا بسته نیست

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

به گزارش خبرنگار ورزشی تیم علمی، قرعه کشی مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا برگزار گردید و استقلال به بوریرام تایلند خورد. میرشاد ماجدی در گفت وگو با تیم علمی درباره این موضوع گفت: ما از صبح دنبال این بودیم که همین اتفاق بیفتد و به دوستان هم می گفتم که ما به نماینده تایلند می خوریم. گویا خدا صدایم را شنید و در نهایت حریف ما بوریرام تایلند شد! من با این کشور آشنا هستم و هر چه تجربه دارم را در اختیار تیم خواهم گذاشت.

سرپرست تیم فوتبال استقلال زمانی با فدراسیون تایلند همکاری داشت. وی درباره تاثیر این موضوع مطرح نمود: این مسئله می تواند تاثیر زیادی داشته باشد. من هم با مردم تایلند آشنا هستم و هم شرایط این کشور را از نظر آب و هوایی می شناسم.

ماجدی درباره اینکه دیدار رفت در ایران برگزار می گردد، گفت: دیگر فرقی نمی کند که دیدار رفت در کشور ما باشد یا تایلند. باید در تهران کار را تمام کنیم و نگذاریم که به اما و اگر کشیده گردد. امیدوارم بتوانیم لبخند سوم را نیز روی لبان مردم بنشانیم.

وی درباره اینکه تا چه اندازه از تیم بوریرام تایلند شناخت دارد، گفت: بوریرام تیم جدیدی است که در یکی از شهرهای خارج از بانکوک پایتخت تایلند واقع شده است ولی استادیوم بسیار خوب و طرفداران خونگرمی دارد. هنگام بازی های خانگی این تیم تماشاگران زیادی به استادیوم می روند و تقریبا می توان گفت که در زمین خودشان تیم دست و پا بسته ای نیستند.

سرپرست استقلال در خصوص اینکه آیا می توان گفت چون حریف استقلال تیمی از کشور تایلند است صعود این تیم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان را باید قطعی دانست، گفت: خیر. در فوتبال هیچ چیز تعیین نیست. درست است تیم بوریرام برای کشور تایلند است اما بازیکنان خارجی خوبی دارد که نقشی تاثیرگذار در این تیم دارند.

وی اضافه نمود: تیم بوریرام در 2 سال گذشته قهرمان تایلند شده است. من با برخی از مدیران باشگاه بوریرام آشنا هستم و به همین دلیل تا حدودی این تیم را می شناسم. همانطور که گفتم بوریرام تیم خوبی است و ما باید در تهران کار این تیم را تمام کنیم.

ماجدی درباره تمرین استقلال نیز گفت: امروز ساعت 17:30 تمرین برگزار می گردد ولی باید ببینیم که بازیکنان می آیند یا خیر.

منبع: تسنیم
انتشار: 24 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 327

به "ماجدی: خدا صدایم را شنید و نماینده تایلند حریف مان شد، این تیم در زمین خود دست و پا بسته نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجدی: خدا صدایم را شنید و نماینده تایلند حریف مان شد، این تیم در زمین خود دست و پا بسته نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید