مقاله: سالن نمایشگاهی توسعه شهری شانگهای (چین)

به گزارش تیم علمی، این ساختمان 5 طبقه داشته و غیر از ماکت فوق العاده عظیم مجموعه، کلی چیز برای دیدن در آن وجود دارد. این ساختمان با تکنولوژی سطح بالا، شامل نمایشگرهای بزرگ و نمایشگاه های تعاملی همراه با افکت های صوتی، نوری و تصویری، جنبه های مختلف برنامه ریزی شهری شانگهای را به تصویر در می آورد. نمایشگاه های این مجموعه پر جزئیات بوده و اطلاعات بسیاری را از این که برنامه ریزان آینده، شانگهای را چگونه می بینند در اختیار گردشگران تور چین قرار می دهد. این شهر فوق العاده بزرگ همیشه همه چیز را با کمی تفاوت نسبت به بقیه انجام داده است و در این موضوع نیز از بقیه شهرها کمی جلوتر است.

مقاله: سالن نمایشگاهی توسعه شهری شانگهای (چین)

توسعه شهری یک موضوع داغ و مهم در تمام جهان است و در هر کشوری، ساکنان شهرها در مورد این موضع نگران هستند. داشتن نیم نگاهی به حال و آینده شانگهای در تور چین یک غذای فکری عالی برای شما ایجاد می کند. این بازدید همچنین یک تفریح عالی بوده و یک دید کلی نسبت به این شهر خاص چین به شما ارائه می دهد.

در ورودی مجموعه یک مدل کوچک از شانگهای وجود دارد که نباید آن را با برادر بزرگترش که در طبقه بالا قرار گرفته است اشتباه بگیرید. در زیرزمین مجموعه مغازه ها، چایخانه ها و رستوران ها قرار گرفته اند که به سبک خیابان های دهه 30 شانگهای بازسازی شده اند. طبقات دیگر محل نمایشگاه ها است، این که برنامه ریزان شهری، آینده این شهر را چگونه می بینند: توسعه فرودگاه شانگهای، بندر شهر، وسایل حمل و نقل عمومی شامل قطارهای مغناطیسی (Maglev)، مترو و قطار زمینی که قرار است چهره شهر را تغییر دهند، سبز کردن شهر، فعالیت های تفریحی، مدیریت راه های آبی شهر و دیگر جنبه های شهر. در نیم طبقه این ساختمان عکس هایی از زمان های مستعمراتی و معاصر شانگهای وجود دارد که نشان می دهند این شهر چگونه در زمان کوتاهی چنان پیشرفتی داشته است. یک کافه و گالری هنری در طبقه پنجم قرار گرفته است.

منبع مقاله: سالن نمایشگاهی توسعه شهری شانگهای (چین)

انتشار: 11 بهمن 1400 بروزرسانی: 11 بهمن 1400 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1997

به "مقاله: سالن نمایشگاهی توسعه شهری شانگهای (چین)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: سالن نمایشگاهی توسعه شهری شانگهای (چین)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید