پرسپولیس و 5 پیروزی پیاپی برای صدرنشینی خبرنگاران

به گزارش تیم علمی، پرسپولیس یک بار دیگر صدرنشین نیم فصل رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران شد تا هواداران خود را بیش از گذشته به کسب پنجمین عنوان قهرمانی پیاپی امیدوار کند.

پرسپولیس و 5 پیروزی پیاپی برای صدرنشینی خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، شاید خوش بین ترین هوادار پرسپولیس هم گمان نمی کرد که این تیم بتواند در 5 هفته پایانی با کسب 15 امتیاز قهرمان نیم فصل شود، اما این رخ داد و سرخ پوشان تهرانی پیروز شدند با پیروزی های پیاپی عنوان قهرمانی نیم فصل را مال خود کنند.

نکته جالب اینکه از نیم فصل لیگ پانزدهم، در پایان هر نیم فصل یا پایان فصل، هیچ تیمی نتوانسته امتیاز بیشتری نسبت به پرسپولیس کسب کند و استقلال خوزستان هم با امتیاز برابر و به دلیل تفاضل گل بیشتر قهرمانی لیگ را به دست آورد. در لیگ بیستم شاید بسیاری از هواداران پرسپولیس هم تصور نمی کردند بعد از کسب فقط 15 امتیاز در 10 بازی و شکستی که سرخ ها در اراک پذیرفتند، یحیی و شاگردانش قهرمان نیم فصل شوند، اما تیم یحیی گل محمدی 5 پیروزی متوالی به دست آورد تا بر بام فوتبال ایران در پایان نیم فصل بایستد.

پرسپولیس پس از شکست مقابل آلومینیوم در اراک مقابل تیم های ماشین سازی، تراکتور، مس رفسنجان، پیکان و گل گهر به 5 پیروزی پیاپی رسید تا با کسب 30 امتیاز برای پنجمین سال پیاپی قهرمان نیم فصل رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1570

به "پرسپولیس و 5 پیروزی پیاپی برای صدرنشینی خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس و 5 پیروزی پیاپی برای صدرنشینی خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید