پروازهای غیر مستقیم تهران آنتالیا با قطر ایروز

به گزارش تیم علمی، آغاز پروازهای غیر مستقیم تهران آنتالیا با هواپیمایی قطر ایرویز

قطر ایرویز در حال حاضر یکی از عظیم ترین ایرلاین های دنیا است که با وجود شرایط موجود هنوز پروازهای بسیاری به نقاط مختلف دنیا دارد. در حال حاضر هواپیمایی قطر برای انتقال مسافران از تهران به آنتالیا اقدام به برقراری پروازهای غیر مستقیم تهران آنتالیا در قالب جهت تهران-دوحه- آنتالیا کرده است. تاریخ آغاز پروازهای تهران آنتالیا با هواپیمایی قطر ایرویز از روز چهارشنبه 18 تیرماه 99 برابر با 8 ژوئیه 2020 خواهد بود.

پروازهای غیر مستقیم تهران آنتالیا با قطر ایروز

همراه ما باشید و با تور قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

کیه سفرهای قطر ایرویز با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می گردد و قطر ایرویز ضمن برقراری این پروازها، به مسافران خود این اطمینان را می دهد که در امنیت و سلامت کامل سفر کنند.

همچنین هواپیمایی قطر ایرویز با انعطافی که برای بلیط های خود در نظر گرفته است به مسافران اجازه می د هد تا انتخاب آزادتری برای پروازهای خود داشته باشند. مسافران هواپیمایی قطر در راستا تهران آنتالیا می توانند تاریخ پرواز خود را بدون پرداخت هزینه تغییر دهند و یا برای سفرهای آینده خود از اعتبار بلیط استفاده کنند.

قطر ایرویز با بیان اینکه سلامت و امنیت مسافران اولویت اصلی این شرکت هواپیمایی است این اطمینان را به مشتریان خود می دهد تا با اعتماد به نفس کامل به سفر بپردازند.

پروازهای غیر مستقیم تهران آنتالیا با قطر ایرویز در روزهای چهارشنبه و آدینه با شماره پروازی QR499 در راستا تهران دوحه راس ساعت 23:15 از فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) به سمت فرودگاه دوحه (DOH) و با شماره پروازی QR315 در راستا دوحه آنتالیا روز بعد راس ساعت 07:05 از فرودگاه دوحه (DOH) به سمت فرودگاه آنتالیا (AYT) انجام می گردد.

همچنین دیگر پروازهای این شرکت هواپیمایی با شماره پروازی QR491 در راستا تهران دوحه روزهای شنبه و پنجشنبه راس ساعت 05:30 از فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) به سمت فرودگاه دوحه (DOH) و با شماره پروازی QR315 در راستا دوحه آنتالیا همان روز راس ساعت 07:05 از فرودگاه دوحه (DOH) به سمت فرودگاه آنتالیا (AYT) انجام می گردد.

همچنین پروازهای برگشت آنتالیا تهران هواپیمایی قطر ایرویز در روزهای پنجشنبه با شماره پروازی QR316 در راستا آنتالیا دوحه راس ساعت 12:40 از فرودگاه آنتالیا (AYT) به سمت فرودگاه دوحه (DOH) و با شماره پروازی QR490 در راستا دوحه تهران روز بعد راس ساعت 00:50 از فرودگاه دوحه (DOH) به سمت فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) انجام خواهد شد.

دیگر پرواز برگشت در راستا آنتالیا تهران هواپیمایی قطر ایرویز در همان روزهای قید شده با شماره پروازی QR316 در راستا آنتالیا دوحه راس ساعت 12:40 از فرودگاه آنتالیا (AYT) به سمت فرودگاه دوحه (DOH) و با شماره پروازی QR498 در راستا دوحه تهران همان روز راس ساعت 18:30 از فرودگاه دوحه (DOH) به سمت فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) انجام خواهد شد.

چنانچه قصد خرید بلیط هواپیمایی قطر ایرویز از تهران به آنتالیا و از آنتالیا به تهران را دارید می توانید همین حالا به وسیله سایت خبرنگاران برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید.

منبع: فلای تودی
انتشار: 12 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1037

به "پروازهای غیر مستقیم تهران آنتالیا با قطر ایروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروازهای غیر مستقیم تهران آنتالیا با قطر ایروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید