پیروزی همیلتون در کانادا

به گزارش تیم علمی، وب سایت پدال: لوئیس همیلتون توانست دومین پیروزی پیاپی خود را در این فصل و پنجمین پیروزی خود در مونترآل کانادا را دشت کند. همیلتون که این مسابقه را از خط نخست شروع نموده بود، پایان هم به قهرمانی رسید.

پیروزی همیلتون در کانادا

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

از سویی فراری با استراتژی اشتباه دو پیت استاپ در برابر یک پیت استاپ مرسدس، نتوانست یک پیروزی شیرین در این مسابقه به دست آورد. سباستین فتل که از خط سوم آغاز نموده بود، با 5 ثانیه اختلاف با همیلتون در صندلی دوم نهاده شد. اما والتری بوتاس از تیم ویلیامز توانست کار ارزشمندی انجام دهد و با وجود آغاز از خط هفتم، نهایتاً روی سکوی سوم نهاده شد. در حالی که نیکو رزبرگ، پیشتاز این فصل به مکان پنجمی قناعت نمود.

رقابت بین همیلتون و رزبرگ در این مسابقه هم باعث برخورد این دو و خروج رزبرگ در ابتدای مسابقه به خارج پیست شد. این فرصتی برای فتل بود که با وجود استارت سریعش از این دو راننده مرسدس پیشی بگیرد. رزبرگ که سریع ترین دور این مسابقه را به دست آورد، یک بار نیز در انتهای مسابقه در کوشش برای سبقت گیری از ورشتاپن، به روی چمن ها اسپین زد. آتش دریافت خودروی مک لارن جنسن باتن نیز باعث حضور ماشین ایمنی البته از نوع مجازی آن شد.

حالا رقابت در حال داغ شدن است. همیلتون به فاصله 9 امتیازی رزبرگ در صدر جدول رسیده و یک اشتباه کوچک از نیکوی حساس، او را از سکوی قهرمانی دور خواهد نمود. فراری نیز نشان داده که قدرتمندتر شده و در حال جبران کاستی هاست اما هنوز هم برای رقابت با مرسدس، احتیاج به قدرت بیشتری دارد.

منبع: برترین ها
انتشار: 5 آبان 1398 بروزرسانی: 12 مرداد 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 477

به "پیروزی همیلتون در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی همیلتون در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید