کانادایی ها قطار را برای مسافرت ترجیح می دهند!

به گزارش تیم علمی، بیشتری کانادایی ها مسافرت با قطار را به عنوان روش هوشمندانه ای برای سفر خود انتخاب می نمایند. با روندی رو به رشد از شروع سال جاری خطوط راه آهن شرکت ویا ریل، 26000 مسافر بیشتری را بین آوریل تا ژوئن سال 2016 به نسبت همان بازه در سال 2015 را پذیرا شده است که در مجموع کانادایی ها، 2/7 میلیون مایل بیشتر را با قطار سفر نموده اند، این به معنای افزایش 6/3 درصدی مسافرت هاست. با خبرنگاران همراه باشید تا در ادامه از موفقیت شرکت راه آهن کانادا و استفاده مسافران از قطار بیشتر بدانیم.

کانادایی ها قطار را برای مسافرت ترجیح می دهند!

برای دریافت خدمات تور کانادا با مجربترین کارشناسان کشور همراه باشید.

رئیس و مدیر ارشد اجرایی ویا ریل می گوید: در طول دو سال گذشته، ویا ریل، جهشی به سمت سازمانی مشتری مدار داشته است. این جهش بخش کلیدی مدرن سازی ویا ریل و علت اصلی موفقیت های اخیر ما بوده است. با همت و کوشش همه کارکنان ویا ریل، ما شاهد تغییرات بزرگی در شاخص های عملکردی خود بوده ایم، سرعت این تغییرات سریع تر از حد مورد انتظار بود.

وابستگی به حمایت دولتی با افزایش مسافران و افزایش درآمد کاهش می یابد

در نتیجه افزایش مسافرت های قطاری، ویا ریل درآمدهای مسافربری خود را تا 7% افزایش داده در نتیجه وابستگی خود به بودجه دولتی را می تواند کاهش دهد. ویا ریل در این چهارماهه، برای آسان تر کردن مسافرت های ریلی در فصل پرتردد تابستان برنامه خود را بهینه سازی نموده و برنامه تابستانی جدیدی برای راستا کبک - وینزور معرفی نموده است. ظرفیت ها را در راستاهای پر تقاضا افزایش داده و با افزودن تعداد سفرها در راستاهای اصلی، انعطاف پذیری بیشتری برای مسافران جهت برنامه ریزی مسافرت خود فراهم نموده است. ویا ریل در این چهارماهه کارزار تبلیغاتی چه کسی سوار شده است خود در بخش های تجاری و آسایشی در خریدهای اینترنتی را ادامه داده است. هم چنین جهت تأمین رفاه حال مشتریان در تجربه خرید بلیت هایی با قیمت مقرون به صرفه، صفحات ارزان ترین قیمت ها و مقاصد در وبسایت viarail.ca، بهینه سازی شده است.

وبلاگ VIA، با تمرکز روی ترغیب مردم به مسافرت، ارتقا داده شده و مجدداً راه اندازی شده است. مقالات موجود در وبلاگ، جاذبه ها، رویدادها و رستوران های کمتر شناخته شده را که در حوزه شبکه مسافری ریلی شرکت قرار دارند را نمایش و معرفی می نماید. ویا ریل نامزد جایزه کارزار بازاریابی سال در اتحادیه جهانی راه آهن-خطوط هوایی (ایرریل) شده است

منبع: الی گشت
انتشار: 1 شهریور 1398 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 267

به "کانادایی ها قطار را برای مسافرت ترجیح می دهند!" امتیاز دهید

1 کاربر به "کانادایی ها قطار را برای مسافرت ترجیح می دهند!" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کانادایی ها قطار را برای مسافرت ترجیح می دهند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید