کشف 1014 دستگاه خودرو بدون پلاک در پارکینگ های سراسر کشور

به گزارش تیم علمی، سردار مقیمی از کشف 1014 دستگاه خودرو احتکار شده طی 72 ساعت گذشته در سطح کشور خبر داد.

کشف 1014 دستگاه خودرو بدون پلاک در پارکینگ های سراسر کشور

به گزارش ، سردار محمد رضا مقیمی رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا با اشاره به جدیت پلیس امنیت اقتصادی در ارتباط با برخورد با سودجویان و اخلالگران اقتصادی به ویژه اخلاگران بازار خودرو گفت: در پی وصول اخبار و اطلاعاتی مبنی بر احتکار خودرو های فاقد پلاک توسط افراد سودجو و سوداگران بازار، این پلیس رصد اطلاعاتی بازار و صدور ابلاغیه های متعدد و اطلاع رسانی به رده های اجرایی به منظور برخورد با مجرمان و محتکران را در دستور کار قرار داد.

وی اضافه کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی و در جریان بازدید از پارکینگ ها و انبارها، طی 72 ساعت گذشته 1014 دستگاه انواع خودروی سواری احتکار شده توسط پلیس امنیت اقتصادی در سراسر کشور کشف و محل دپوی خودرو ها پلمب شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا با اشاره به اینکه از ابتدای طرح تا کنون تعداد 2305 دستگاه انواع خودرو صفر کیلومتر کشف شده است، تأکید کرد: هر گونه دپوی خودرو در شرایط فعلی تخلف محسوب شده و پلیس امنیت اقتصادی با رصد اطلاعاتی نسبت به شناسایی انبار ها و پارکینگ ها و محل احتکار خودرو ها اقدام می کند و چنانچه در بررسی ها و گزارش های مردمی خودروی صفر کیلومتر به صورت تجمیعی در پارکینگ های عمومی، خصوصی و انبار ها نگهداری شده باشند، جرم احتکار تلقی شده و با هماهنگی و همکاری سازمان تعزیرات حکومتی پرونده قضائی برای آن ها تشکیل خواهد شد.

این مقام ارشد انتظامی تأکید کرد: افرادی که اقدام به احتکار خودرو کرده اند، هرچه سریع تر خودرو های احتکاری را در بازار عرضه کرده و نسبت به مشخص و تکلیف آن اقدام کنند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا در انتها از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز در قالب احتکار خودرو توسط افراد سودجو، موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

کشف هزار میلیاردی خودرو های بدون پلاک در پارکینگ های تهران

کشف 657 خودروی بدون پلاک در پارکینگ های تهران و گیلان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 مرداد 1399 بروزرسانی: 27 مرداد 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1124

به "کشف 1014 دستگاه خودرو بدون پلاک در پارکینگ های سراسر کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 1014 دستگاه خودرو بدون پلاک در پارکینگ های سراسر کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید