احتساب سابقه سربازی در بیمه با پرداخت ماهانه 134هزار تومان

به گزارش تیم علمی، بیمه شدگان تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی که بر مبنای حداقل حقوق لیست ارسال می نمایند، می توانند با پرداخت ماهانه 134 هزار تومان به صورت غیرحضوری دوران خدمت سربازی را به سوابق بیمه اضافه نمایند.

احتساب سابقه سربازی در بیمه با پرداخت ماهانه 134هزار تومان

به گزارش روابط عمومی اداره کل غرب تهران عظیم، حسین امیری گنجه، مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران عظیم در جمع کارگروه طرح 3070 گفت: با پرداخت احتساب دوران سربازی به عنوان سابقه بیمه شدگان دیگر نیازی به حضور شخص بیمه شده نیست و مخاطبان می توانند با بهره گیری از طرح 3070 در سراسر ایران و در هر زمان با ورود به سامانه و احتساب دوران سربازی به وسیله تبادل اطلاعات با سازمان نظام وظیفه با داشتن کارت خاتمه خدمت به صورت غیرحضوری اقدام نمایند.

او در مورد نحوه محاسبه احتساب دوران سربازی نیز گفت: دوران سربازی بر اساس قانون تنها با پرداخت سهم بیمه شده به میزان 7% و بر مبنای لیست ارسالی محاسبه می گردد.

او تاکید نمود: اگر بر مبنای 30% احتساب سوابق سربازی محاسبه گردد، بیمه شده باید بیش از 13 میلیون تومان پرداخت کند که بر اساس قانون، از سوی دولت و سازمان تامین اجتماعی 23% پرداخت می گردد.

امیری گنجه اضافه نمود: محاسبه احتساب سابقه دوران سربازی به میزان پرداختی لیست ارسالی از سوی کارفرما است که اگر مبنای لیست ارسالی حداقلی بیمه شدگان را در نظر بگیریم، کل میزان پرداختی احتساب دوران سربازی 3 میلیون و 295 هزار تومان می گردد که این مبلغ در 24 قسط قابل پرداخت خواهد بود.

به گفته مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران عظیم، سقف محاسبه احتساب سابقه سربازی هم 24 ماه است.

او در ادامه اجرای طرح 3070 را تحولی عظیم در سطح تامین اجتماعی و جامعه مخاطبان عنوان و اظهار کرد: پس از اجرای طرح ساماندهی سوابق، این طرح در شرایط سخت کرونا می تواند منشا بسیاری از تحولات باشد.

مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران عظیم تاکید نمود: سازمان تامین اجتماعی در راستای بهبود کیفیت، سهولت و دسترسی و ارتقای خدمات بیمه ای و درمانی تا بهمن ماه امسال دوشنبه های هر هفته یک فرایند ارائه خدمات و در مجموع 30 خدمت که به صورت کامل غیرحضوری شده است، رونمایی می نماید. با اجرای کامل این پروژه سالانه تا 70 میلیون بار مراجعه حضوری به واحدهای اجرائی تامین اجتماعی کاسته خواهد شد.

طرح 3070 روز دوشنبه (19 آبان) با حضور مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با هدف کاهش مراجعات حضوری به شعب و کارگزاری های این سازمان افتتاح شد.

این طرح با ارائه 30 خدمت الکترونیک، 70 میلیون مراجع از مجموع 96 میلیون مراجع تامین اجتماعی به شعب وکارگزاری های این سازمان را کاهش می دهد.

منبع: فرارو
انتشار: 5 بهمن 1399 بروزرسانی: 5 بهمن 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1444

به "احتساب سابقه سربازی در بیمه با پرداخت ماهانه 134هزار تومان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتساب سابقه سربازی در بیمه با پرداخت ماهانه 134هزار تومان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید