افتتاح دفتر خدمات الکترونیک پلیس

به گزارش تیم علمی، مراسم افتتاح دفتر خدمات الکترونیک پلیس + 10 در محله نعمت آباد منطقه 19 طی مراسمی با حضو هابیل درویشی مدیر عامل بنیاد تعاون ناجا، محمد رویانیان فرمانده اسبق پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا و جمعی از مقامات انتظامی و مدیران شهری و شورایاران منطقه برگزار شد.

افتتاح دفتر خدمات الکترونیک پلیس

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در این مراسم سردار رویانیان طی سخنان خود به اهمیت موضوع خدمت به مردم و ضرورت ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان بویژه در شرایط کنونی پرداخت.

این مسئول ایجاد دفتر خدمات الکترونیک پلیس را در محله نعمت آباد بسیار ضروری و ارزشمند دانست و بیان نمود: پیش از این شهروندان این محله مسائل زیادی در دسترسی به خدمات الکترونیکی پلیس داشته و مجبور به صرف کیلومترها راه برای مراجعه به این دفاتر بودند.

رویانیان همچنین به خدمات شهرداری منطقه 19 در توسعه و آبادانی این محدوده اشاره و از مدیریت شهری منطقه در ارائه خدمات شایسته به شهروندان تقدیر و تشکر کرد.

علی توکلی شهردار منطقه نیز ضمن تشکر از رابط شورایاران منطقه در پیگیری ایجاد این دفتر، از اهمیت توفیق خدمت به مردم جنوب شهر صحبت کرد و دعای خیر آنان را انگیزه ای برای موفقیت در کارها دانست.

شهردار منطقه در ادامه با اشاره به اقدامات موفقیت آمیز در جمع آوری شیطان بازار خلازیل، از همکاری پلیس راهور، نیروی انتظامی منطقه و یگان حفاظت شهرداری منطقه در اجرای این فعالیت قدردانی کرد.

توکلی همچنین در این مراسم خبر خوش احداث نخستین بیمارستان تخصصی دولتی را در این منطقه داد و گفت: کلنگ این بیمارستان به محض امضای تفاهم نامه با دانشگاه علوم پزشکی تهران زده خواهد شد.

طی مراسم رابط شورایاران منطقه نیز به نمایندگی از شورایاران و اهالی این منطقه از پیگیری های سردار رویانیان، سردار درویشی و شهردار منطقه 19 در ایجاد این دفتر تقدیر و تشکر کرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 14 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 بهمن 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1466

به "افتتاح دفتر خدمات الکترونیک پلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح دفتر خدمات الکترونیک پلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید