سلامتی و پزشکی

چرا همواره در تعطیلات خسته هستیم؟

هر چیزی که باعث رفلاکس یا سوءهاضمه گردد ممکن است به طور غیر مستقیم خواب شما را بر هم بزند. همچنین اگر غذای بسیاری تندی را خورده اید که به آن عادت ندارید، ممکن است بر خواب شما اثر منفی داشته باشد.

4 خرداد 1399

ثبت 582 مورد جدید ابتلا به کرونا در روسیه

به گزارش خبرنگاران به نقل از روسیا الیوم، وزارت بهداشت روسیه جدیدترین آمار مربوط به ویروس کرونا در این کشور را منتشر کرد.

4 خرداد 1399

کرونا در ایتالیا؛ رُبات ها به یاری کادر درمان شتافتند

رُبات های جدیدی به یاری پزشکان در ایتالیا آمده اند و نبض بیماران مبتلا به کرونا را که در شرایط وخیمی هستند، کنترل می نمایند تا از مرگ ومیر هرچه بیشتر کادر درمان در این کشور جلوگیری گردد.

3 خرداد 1399

تقدیر وزیر کشور از استاندار لرستان برای اجرای پیروز طرح فاصله گذاری اجتماعی

خبرنگاران/لرستان وزیر کشور از استاندار لرستان و مجموعه ستاد مدیریت بیماری کرونا استان تقدیر کرد.

1 خرداد 1399

خبرنگاران رزمایش بیولوژیکی تیپ 292 زرهی دزفول برگزار گردید

دزفول- خبرنگاران- رزمایش بیولوژیکی تیپ 292 زرهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه با هدف مبارزه با بیماری کرونا در دزفول برگزار گردید.

31 اردیبهشت 1399

خبرنگاران 30 تن بذر برنج به شالیکاران آستارا توزیع شد

آستارا - خبرنگاران - مدیر جهاد کشاورزی آستارا از توزیع 30 تن بذر برنج هاشمی گواهی شده به شالیکاران این شهرستان با هدف بالا بردن کیفیت محصول خبر داد.

30 اردیبهشت 1399

خبرنگاران تازه ترین آمار کرونا در چین، فوت یک نفر و شناسایی 48 مورد وارداتی

پکن- خبرنگاران- کمیسیون بهداشت ملی چین امروز سه شنبه از فوت یک نفر و شناسایی 48 مورد وارداتی مبتلا به ویروس کرونا در شبانه روز گذشته در این کشور اطلاع داد.

30 اردیبهشت 1399

آیا مبتلایان کرونا پس از بهبودی مصون می شوند؟

مصونیت بهبودیافتگان ابتلا به ویروس کرونا در برابر بیماری کووید 19 را بسیاری دیگر از کارشناسان کشور های دیگر، از جمله در چین و آمریکا نیز تائید کرده اند، اما تقریبا تمام آن ها بر این نکته هم تاکید دارند که دوران این مصونیت هنوز تعیین نیست.

29 اردیبهشت 1399

اهدای 500 اتاق پیش ساخته بیمارستانی دو شرکت چینی به ایران

سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین از اهدای 500 اتاق پیش ساخته بیمارستانی شامل تخت، میز و صندلی توسط دو شرکت چینی به ایران برای مبارزه با کرونا خبر داد.

29 اردیبهشت 1399

خبرنگاران راستا تفرجگاه ها و مناطق گردشگری بوکان در روز طبیعت مسدود می گردد

مهاباد- خبرنگاران- سرپرست فرمانداری بوکان گفت: در ادامه اقدامات پیشگیرانه ستاد پیشگری از شیوع ویروس کرونا، راستا تمامی تفرجگاه های طبیعی و مناطق گردشگری در روز 13 فروردین (روز طبیعت) مسدود می گردد.

28 اردیبهشت 1399

تازه ترین اخبار از ویروس کویید 19 در دنیا؛ کرونا شاهزاده اسپانیا را از پای درآورد، کوشش پکن علیه واشنگتن؛ ویروس از ارتش آمریکا آمده است

ویروس کرونا همچنان در سراسر دنیا قربانی می گیرد. حالا شبهه هایی در خصوص امار ارائه شده از سوی بعضی کشورها مانند ژاپن وجود دارد.

28 اردیبهشت 1399

هشدار فرماندهی عملیات بغداد نسبت به نقض منع آمد و شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از النشره، فرماندهی عملیات بغداد گفت که با توجه به اوضاع خطرناک بهداشتی در سایه گسترش ویروس کرونا و تأثیر آن بر جهان و همچنین کشته شدن هزاران نفر به دنبال گسترش این ویروس ما به عنوان نیروهای امنیتی خواهان اتخاذ تدابیر سریع و...

27 اردیبهشت 1399

تعداد قربانیان کرونا در انگلیس از 1000 نفر گذشت

دولت انگلیس از افزایش چشمگیر آمار قربانیان ویروس کرونا در این کشور طی 24 ساعت گذشته و عبور شمار قربانیان از مرز 1000 نفر اطلاع داد.

27 اردیبهشت 1399

خبرنگاران پاسخ سفارت ایران در چین به نفرت پراکنی آمریکا

پکن- خبرنگاران- سفارت جمهوری اسلامی ایران در چین با انتشار مطلبی در توئیتر پاسخ نفرت پراکنی های سفارت آمریکا و انگ زنی واشنگتن به تهران در خصوص انتقال ویروس به کشورهای دیگر را داد.

25 اردیبهشت 1399

خبرنگاران آمریکا بالاترین آمار ابتلا به کرونا در جهان را ثبت کرد

تهران- خبرنگاران- شمار مبتلایان به کرونا در آمریکا با عبور از 82 هزار نفر، از چین و ایتالیا نیز فراتر رفته و در صدر فهرست جهانی قرار گرفت.

25 اردیبهشت 1399

ادامه اتهام زنی پامپئو به چین بر سر ویروس کرونا

وزیر خارجه آمریکا بار دیگر از نحوه مدیریت و مقابله دولت چین با شیوع ویروس کرونا به شدت انتقاد نموده است.

24 اردیبهشت 1399

مسئله ای از بابت تامین مواد بهداشتی و ضدعفونی در آذربایجان شرقی نداریم

خبرنگاران/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی گفت: در حال حاضر هیچ مسئله ای از بابت تامین مواد بهداشتی، پیش گیری و ضدعفونی کننده در استان نداریم.

24 اردیبهشت 1399

توقف کرونا در 24 ساعت گذشته

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از توقف کرونا در 24 ساعت گذشته در شهر های تحت پوشش این شهرستان خبرداد.

22 اردیبهشت 1399

نوروز کرونایی را چگونه سپری کنیم؟

ایسنا/ نوروز 99 به علت شیوع بیماری واگیردار کروناویروس به شکلی متفاوت برگزار خواهد شد. نهی از انجام دید و بازدید نوروزی بویژه با سالمندان، تعطیلی مراکز تاریخی و تفریحی، تشویق متخصصین به ماندن در خانه برای یاری به قطع زنجیره بیماری و... همگی نکاتی است که...

21 اردیبهشت 1399

2600 نیروی نظامی پنتاگون در اروپا قرنطینه شدند

پنتاگون اعلام کرد که 2 هزار و ششصد پرسنل نظامی آمریکایی در اروپا به دلیل نگرانی از شیوع کرونا خود را قرنطینه کرده اند.

20 اردیبهشت 1399
تعداد: (134)