انقلاب متکی بر ارزش های اسلامی با تهدید و ارعاب دچار خدشه نمی شود

به گزارش تیم علمی، آیت‌الله محمدرضا ناصری پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی استان یزد که با حضور فرمانده ناجا برگزار شد، اظهار داشت: دشمنان همواره در صدد ایجاد رعب و وحشت در جامعه مسلمین هستند و نه تنها دائم ارعاب و تهدید می کنند می کنند بلکه در مسیر اسلام هراسی نیز از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

انقلاب متکی بر ارزش های اسلامی با تهدید و ارعاب دچار خدشه نمی شود

وی تاکید کرد: به فرموده قرآن کریم، این اقدامات مذبوحانه و از روی نا امیدی دشمن است و باید در برابر آن ایستاد و هراسی به دل راه نداد.

امام جمعه یزد ادامه داد: ایمان قوی و اراده محکم، این اقدامات دشمن را خنثی می کند زیرا قدم نهادن در مسیر حق، ترس و واهمه معنایی ندارد.

ناصری خاطرنشان کرد: دشمنان فراموش کرده اند که انقلاب اسلامی ایران، یک انقلاب کودتایی نیست که بخواهد به با این تهدیدها از بین برود بلکه یک انقلاب متکی به خداوند متعال و برخاسته از مردم و دین‌محور و متکی بر ارزش‌های الهی است.

وی با اشاره به اینکه منطق امام راحل، چرخش حکومتی نبوده است، عنوان کرد: در واقع در آرمان امام راحل، حاکمیت متعلق به خداست و هرکسی در این راستا مسئولیتی قبول کند، امانتی در دست گرفته که باید در حفظ آن تلاش بسیاری داشته باشد.

ناصری با تأکید بر ضرورت تبعیت از راه و مسیر ولایت‌فقیه خاطرنشان کرد: واقعیت این است که این نظام الهی باید در جامعه تثبیت ‌شود و در همین راستا ضروری است که در جمهوری اسلامی ایران عزت و کرامت مردم و مسلمین حفظ شود و مسئولان باید در این زمینه اهتمام ویژه ای داشته باشند.

وی با اشاره به بدقولی‌های مکرر دشمن، بر لزوم توجه هر چه بیشتر بر حفظ انقلاب اسلامی تأکید کرد و بیان داشت: در حال حاضر باید گفته‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب را ملاک عمل قرار دهیم و نباید در این زمینه هیچ کوتاهی اتفاق بیفتد.

امام جمعه یزد تصریح کرد: با توکل بر خداوند، همراهی و اتحاد مردم و آمادگی نیروهای نظامی و انتظامی، کشورمان باز هم در برابر مکر دشمن مقاومت می کند و جوسازی‌ها و تهدیدات دشمن باز هم ناکام می ماند.

به گزارش مهر، در این مراسم از تلاش‌های سردار ایرج کاکاوند تجلیل و سرتیپ دوم محمدرضا میرحیدری به عنوان فرمانده انتظامی استان یزد معرفی شد.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 24 مرداد 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 10

به "انقلاب متکی بر ارزش های اسلامی با تهدید و ارعاب دچار خدشه نمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انقلاب متکی بر ارزش های اسلامی با تهدید و ارعاب دچار خدشه نمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید