بازگشایی سینما ها بدون فیلم تازه، سینماداران همراهی می نمایند؟

به گزارش تیم علمی، سازمان سینمایی بدون مشخص ترکیب قطعی فیلم های اکران، در اطلاعیه ای از شروع فعالیت سالن های سینمایی پس از 4 ماه تعطیلی با فیلم های اکران اسفند 98 اطلاع داد!

بازگشایی سینما ها بدون فیلم تازه، سینماداران همراهی می نمایند؟

به گزارش گروه فرهنگی تیم علمی در حالی روابط عمومی سازمان سینمایی خبر از شروع به کار سالن های سینمایی از صبح فردا اول تیرماه داده است که بنا بر همین اطلاعیه در غیاب دو فیلم شنای پروانه و خوب، بد، جلف 2؛ ارتش سری فیلم های شاخص اکران که قابلیت حداقلی برای ترغیب مخاطبان به سالن اکران را داشته باشند، قرار است در اسرع وقت تعیین شوند و معلوم نیست از فردا قرار است با چه شرایطی سینما ها شروع به کار نمایند!

در متن اطلاعیه روابط عمومی سازمان سینمایی آمده است: براساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، سینما ها با ظرفیتحداکثر 50 درصد جایگاه فعالیت خود را با ادامه اکران فیلم های در حال نمایش ابتدای اسفندماه شروع خواهند کرد. با توجه به انصراف شفاهی و رسانه ای دو فیلم خوب بد جلف 2: ارتش سری و شنای پروانه در اسرع وقت با هماهنگی شورای صنفی نمایش دو فیلم جدید انتخاب و معرفی خواهند شد.

در این اطلاعیه در حالی تأکید شده است بلیت فروشی فیلم ها نیز به وسیله درگاه های فروش بلیت شروع شده است. که طی روز های گذشته و با شروع غیررسمی بلیت فروشی در سامانه های فروش بلیت، بیشترین استقبال از فیلم شنای پروانه و خوب، بد، جلف 2؛ ارتش سری بوده است و معین نیست در غیاب فیلم های جدید آیا مخاطبان انگیزه ای برای حضور در سالن های سینما آن هم زیر سایه تهدید کرونا خواهند داشت!

باید دید سینماداران در نبود فیلم های پرمخاطب آیا از صبح فرداحاضر به بازگشایی سالن های سینما خواهند شد؟

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 شهریور 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1142

به "بازگشایی سینما ها بدون فیلم تازه، سینماداران همراهی می نمایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشایی سینما ها بدون فیلم تازه، سینماداران همراهی می نمایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید