تابش: امیدوارم سپاهان با فوتبال علی اصغری قهرمان آسیا گردد

به گزارش تیم علمی، مسعود تابش در حاشیه مجمع فدراسیون فوتبال ایران در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره شائبه تبانی تیم های تراکتور سازی و ماشین سازی گفت: اینها موضوعاتی است که شنیده می گردد ولی الان نمی خواهم راجع به آن صحبت کنم. بنده قضاوتی در این خصوص نمی کنم و امیدوارم این طور نباشد.

تابش: امیدوارم سپاهان با فوتبال علی اصغری قهرمان آسیا گردد

مدیرعامل سپاهان در پاسخ به این سوال که گفته می گردد سپاهان فقط یک روش برای گل زنی دارد و (علی اصغری) بازی می نماید، گفت: من این موضوع را قبول ندارم؛ سپاهان علی اصغری بازی نمی نماید. ما به روش های مختلفی گل زنی می کنیم. اینها حرف های کسانی است که با ما مشکل دارند.

تابش اضافه کرد: البته امیدواریم با این سیستم علی اصغری هم قهرمان ایران و هم قهرمان آسیا شویم. چه اشکالی دارد. البته نمی گویم که حتماً قهرمان می شویم اما تمام تلاشمان را می کنیم. هر کسی بگوید سپاهان قهرمان می گردد چیزی از فوتبال و ورزش نمی داند.

مدیرعامل سپاهان تأکید کرد: امیدوارم حتی اگر شده با فوتبال علی اصغری قهرمان آسیا شویم.

وی سپس با خنده گفت: ما مخلص علی اصغر هم هستیم!

تابش درباره اینکه وزیر ورزش در مجمع فدراسیون فوتبال اظهار داشت باشگاه های سپاهان و ذوب آهن از دولت پول می گیرند در حالی که سایر باشگاه ها این امکان را ندارند، یادآور شد: فولاد مبارکه یک بخش خصوصی است و به عنوان اسپانسر به ما یاری می نماید. 90 درصد باشگاه های ایران مثل صنعت نفت هم همین شرایط را دارند. البته شاید آقای وزیر به عنوان مثال دو باشگاه سپاهان و ذوب آهن را نام برد ولی خیلی از باشگاه ها را دولت هزینه هایش را می دهد.

مدیر عامل سپاهان درباره نقدها به رحمان احمدی دروازه بان پارس جنوبی در بازی مقابل سپاهان و اینکه گفته می گردد این دروازه بان قرار است سال بعد به سپاهان برود، توضیح داد: بعید می دانم؛ سپاهان 3-4 دروازه بان خوب و جوان دارد که دو نفر از آنها در تیم امید هستند. باید میدان را به جوانان بدهیم. قدم رحمان همواره روی چشم ماست.

وی در انتها از عدم پرداخت مناسب تبلیغات محیطی از سوی سازمان لیگ گلایه و اظهار داشت: در سالهای گذشته ما میلیاردی پول گرفته بودیم اما الان که فقط 10 هفته تا انتها مسابقات باقی مانده، کمتر از 400 میلیون تومان دریافتی داشتیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 177

به "تابش: امیدوارم سپاهان با فوتبال علی اصغری قهرمان آسیا گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تابش: امیدوارم سپاهان با فوتبال علی اصغری قهرمان آسیا گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید