تلاش مضاعف خود را برای تحقق حداکثری شعار سال به کار می بندیم

به گزارش تیم علمی، به گزارش خبرنگاران به نقل از جهاددانشگاهی، این نهاد با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت یوم الله 12 فروردین ماه، بیان نمود در سال پیش رو، این نهاد انقلابی همت و تلاش مضاعف خود را برای تحقق حداکثری شعار امسال، همچنین ظهور و بروز ثمره تلاش ها در عرصه زندگی مردم و سربلندی بیش از پیش نظام اسلامی مصروف خواهد نمود.

تلاش مضاعف خود را برای تحقق حداکثری شعار سال به کار می بندیم

متن بیانیه این نهاد به شرح زیر است:

یوم الله 12 فروردین، عید عظیم ملت ایران و اعلام رسمی از بین رفتن وابستگی سیاسی کشور با انتخاب جمهوری اسلامی ایران است.

این رویداد مبارک در ادامه راه و سال های پس از 58 مقدمه ای شد برای حرکت در راستا اهداف و شعارهای اصلی انقلاب اسلامی که استقلال خواهی و قطع هر نوع وابستگی، از جمله مهم ترین آن هاست.

آری! در هر جایی که اتکای به نفس و اعتماد به خود و بازگشت به اسلام، به هر اندازه عمل شد، به همان اندازه کار ابرقدرت ها را مشکل و حرکت ملت ها را شتابنده کرد.

سمّ مهلک اندیشه وابستگی که در سالیان متمادی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، هویت بومی و فرهنگ جامعه ایرانی را مسموم و نگاه حقارت پندارانه را در بین اقشار مختلف حاکم کرده بود، با پیروزی انقلاب و دَم مسیحایی بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی و هدایت های مشفقانه و پدرانه امام امت، از تنِ رنجور ایران عظیم زدوده شد و انگیزه ای عظیم و الهی در ملت برای ایستادن روی پای خود و تأمین نیازها از هر نوع آن پدید آمد.

در این میان، طراحان خبیث نقشه شوم وابستگی، بیکار ننشسته و کرامت مردم به برکت اسلام را تاب نیاوردند؛ تحمیل جنگ، تحریم و توطئه و حملات گسترده رسانه ای به عنوان مقدمه و امید دشمن برای بازگشت اندیشه وابستگی و از پی آن تهاجم فرهنگی، ایجاد احساس ذلت در ملت و در نهایت قرار دریافت ایران عزیز در چنبره سلطه بیگانگان و چپاول کشور در دستور کار دشمنان این مرز و بوم قرار گرفت.

در این سال های سخت نیز ملت رشید ایران به ویژه جوانان عزت خواه و حق طلب، گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی درصدد مقابله با این توطئه ها برآمدند و اجازه ندادند کشور از ریل پیشرفت به خصوص در عرصه علم و فناوری که به دستاویز سلطه گری مستکبران تبدیل شده، خارج شود.

نام گذاری سال ها توسط رهبر فرزانه انقلاب، به نقشه راهی برای تقویت عرصه های آسیب پذیر و به تعبیر دیگر نگهداشت دستاوردهای عظیم ملت و تداوم راستا پیشرفت تا تحقق شعار بنیادی قطع وابستگی مبدل شده است؛ اقدامی که طی سال های اخیر با توجه به صف آرایی دشمنان در عرصه اقتصادی، بیش از پیش به ارکان این بخش مهم یعنی تولید، حمایت از کالای ایرانی، مدیریت جهادی در میدان اقتصادی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی معطوف بوده است و امسال نیز به تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها نام گرفته است.

نهاد انقلابی جهاددانشگاهی در روز 12 فروردین سال 1400 شمسی، ضمن گرامیداشت یوم الله جمهوری اسلامی ایران و ابراز قدردانی به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی به دلیل عنایت ویژه و تأکید دوباره در آغاز سال به مسأله ی محوری تولید به عنوان رکن رکین اقتصاد مقاومتی و ستون فقرات مبارزه با انواع وابستگی ها اعلام می کند در سال پیش رو، همت و تلاش مضاعف خود را برای تحقق حداکثری شعار امسال، همچنین ظهور و بروز ثمره تلاش ها در عرصه زندگی مردم و سربلندی بیش از پیش نظام اسلامی مصروف خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 فروردین 1400 بروزرسانی: 26 فروردین 1400 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1610

به "تلاش مضاعف خود را برای تحقق حداکثری شعار سال به کار می بندیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلاش مضاعف خود را برای تحقق حداکثری شعار سال به کار می بندیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید