اخبار سیاسی

واکسن آکسفورد فقط 8 درصد موثر است؟!

اخبار دنیای کرونا زده همچنان پیرامون واکسن و گونه های جهش یافته ویروس می شود.

7 اسفند 1399

مدرسه ای که شهریه اش 10 میلیون است مال کیست، آقای قالیباف؟

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: این سخن سردار محمدباقر قالیباف که گفت ما به دنبال افزایش مشارکت مردم در تربیت فرزندان خودشان هستیم ولی حاضر نیستیم آموزش و پرورش را برای منفعت های کوچک اقتصادی قشر خاصی واگذار کنیم با سؤال کاربران در فضای مجازی روبرو شد

6 اسفند 1399

وقتی چرخ نمایشگاه کتاب از نو اختراع می گردد، نمایشگاه مجازی کتاب تهران؛ از ادعای مسئولان تا خطای 404

هرچند ایجاد بعضی مسائل برای اولین دوره برگزاری یک رویداد عظیم در بستر مجازی قابل قبول است، اما نمی توان اتفاقاتی از جنس آنچه نمایشگاه مجازی کتاب تهران در این سه روز تجربه کرد و ضعف های فنی و کارکردی پلتفرم برگزاری را به پای اولین تجربه نوشت و از آن چشم...

6 اسفند 1399

سخنگوی نیروهای مسلح عراق: عوامل انفجار بغداد عراقی بودند

سخنگوی نیروهای مسلح عراق و کمیسیون امنیتی مجلس این کشور اعلام کردند عوامل انتحاری انفجارهای بغداد عراقی بودند.

5 اسفند 1399

زنگنه: به آینده شرکت های دانش بنیان امیدوارم

وزیر نفت در حاشیه روز نخست بیست وپنجمین نمایشگاه نفت ایران تأکید کرد: به آینده شرکت های دانش بنیان بسیار امیدوارم.

2 اسفند 1399

مجوز دولت آمریکا برای فروش بوئینگ و ایرباس به ایران تا 2 هفته آینده صادر می شود

یک مقام ارشد ایرانی گفت، به تهران گفته شده که آمریکا مجوز صادراتی لازم برای تسهیل فروش جت های بوئینگ و ایرباس و هواپیماهای توربوپراپ ای تی آر اروپایی را طی هفته های آینده صادر خواهد کرد.

30 بهمن 1399

پیشنهاد تهاتر برنج پاکستانی با برق قابل اجرا نیست

وزیرصمت از پیشنهادی واردات برنج در مقابل صادرات برق با پاکستان خبر داده و گفته است؛ این طرح منتظر تصویب از سوی پاکستان از جمله بانک مرکزی این کشور است.

27 بهمن 1399

کرونا ترمز فرایند افزایش شاغلان در آلمان را کشید

بر اساس اطلاعات اداره آمار فدرال آلمان فرایند افزایش 14 ساله شاغلان در آلمان در سال 2020 به دلیل بحران کرونا معکوس شده و شمار افراد شاغل در این سال نسبت به سال 2019 حدود 1.1 درصد کاهش یافت.

23 بهمن 1399

شرایط نامشخص هفت تپه دژپسند را به صحن علنی مجلس کشاند، استیضاح هم منتفی نیست

یک نماینده مجلس با اشاره به این که دژپسند باید برای پاسخگویی درباره شرایط نامشخص هفت تپه در صحن علنی مجلس حاضر شود، تاکید کرد: موضوع استیضاح وزیر اقتصاد نیز فارغ از بحث هفت تپه مطرح است و به زودی اعلام وصول می شود.

15 بهمن 1399

محمودزاده: برای واریز آورده مسکن ملی 2 روز مهلت باقی است

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: 60 هزار نفر از متقاضیان مسکن ملی که تا به امروز اولین واریز را برای ساخت مسکن خود نداشتند تا دو روز دیگر فرصت دارند.

12 بهمن 1399

از موریه تا کری؛ تکرار برجام

همه مدعی اند که باید از تاریخ درس گرفت، اما باز راه خود را می فرایند، سال های اخیر برجام به حد کفایت در اذهان عام و خاص بی اعتبار شد، اما باز مانند عتیقه ای زیر خاکی در دست برخی به عنوان گنجینه ای پر ارزش که همه معیشت ملی کشور به آن وابسته است معرفی می گردد!...

11 بهمن 1399

پرفروش ترین کتاب های الکترونیکی در 2020

درباره فیس بوک میلیون ها کلمه نوشته شده، اما هیچ گاه داستان این شبکه اجتماعی شاخص به طور کامل بیان نشده است. شبکه ای که برخی آن را اشاعه دهنده فیک نیوز می خوانند و برخی زاکربرگ را بزرگ ترین کارآفرین قرن می نامند.

11 بهمن 1399

خبرنگاران نسل جدید بنادر در بندرشهید رجایی ایجاد خواهد شد

بندرعباس- خبرنگاران- استاندار هرمزگان گفت: با امضای تفاهم نامه های سرمایه گذاری در بندر شهید رجایی، نسل جدید بنادر در این مجتمع بندری ایجاد خواهد شد.

10 بهمن 1399

پاسخ ظریف به ادعای رئیس جمهوری آمریکا

تهران (پانا) - وزیر امور خارجه ایران خطاب به دونالد ترامپ نوشت: قرار دادن شهروندان خودتان در موقعیت خطر در خارج، توجهات را از شکست های فاجعه بار در داخل منحرف نخواهد کرد.

9 بهمن 1399

واکنش عضو حقوقدان شورای نگهبان به اظهارات روحانی

عضو حقوقدان شورای نگهبان گفت: قانون اساسی 31 سال است که تغییر نموده و قرائت آقای رئیس جمهور از اصل 113 قانون اساسی مربوط به قبل از بازنگری قانون اساسی است.

5 بهمن 1399

نماینده جمهوری خواه: رفتار رئیس جمهور آمریکا، ما را دنیا سومی نشان می دهد

نماینده جمهوری خواه میشیگان با انتقاد از امتناع ترامپ از پذیرش نتایج انتخابات بیان کرد حزبش را ترک می نماید.

4 بهمن 1399

پیام تبریک وزیر کشور به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار

خبرگزاری خبرنگاران- رحمانی فضلی در پیامی به مناسبت روز پرستار گفت: ایثارگری کادر پرستاری کشور در اوج دشواری ها و شرایط خطیر ناشی از این ویروس منحوس، که خالصانه و با شجاعتی ستودنی در میدان مبارزه با کرونا قد علم کردند، دیگر بار به عرش رسید و با شهادت تعدادی...

3 بهمن 1399

ترامپ به دنبال معین رئیسجمهور در مجلس نمایندگان!

به گزارش خبرنگاران، سیدیاسر جبرائیلی، کارشناس مسائل سیاسی در کانال تلگرامی خود نوشت: طبق قانون اساسی آمریکا، روز ششم ژانویه باید جلسه مشترک کنگره (متشکل از اعضای مجلس نمایندگان و سناتورها) تشکیل شده، آرای الکترال شمرده گردد و رئیس مجلس سنا که مدیریت...

28 دی 1399

توسعه فضای ورزش دانشگاهی در این دولت شتاب گرفت

معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان با اشاره به افتتاح 43 پروژه فضای ورزشی در سال جاری گفت: توسعه فضای ورزش دانشگاهی در دولت کنونی شتاب گرفت.

28 دی 1399

کرونا، ورزشِ تعطیل و بودجه هنگفت؛ پول&zwnjها کجا رفت&zwnj؟ ، نگاهی به سهم ورزش در بودجه 1400

بودجه ای که به وزارت ورزش و جوانان مربوط می شود عدد 1719 میلیارد و 57 میلیون تومان است. عددی که نسبت به بودجه سال جاری (1399) 267 میلیارد و 390 میلیون تومان افزایش داشته است.

26 دی 1399
تعداد: (423)