اخبار سیاسی

موافقت آلمان با تحریم مادورو

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، وزارت خارجه آلمان با صدور بیانیه ای از موافقت این کشور برای تحریم نیکلاس مادورو رئیس جمهور و سایر مقامات کشور ونزوئلا اطلاع داد.

29 خرداد 1398

اقامتگاه سنتی قلعه وزیر در شهرستان میبد با حضور دکتر مونسان افتتاح شد

با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اقامتگاه سنتی قلعه وزیر در شهرستان میبد افتتاح شد .

25 خرداد 1398

دستگاه های اجرایی برنامه سال 98 خود را در حوزه فرهنگی ارائه دهند

به گزارش خبرنگاران، بهروز اکرمی صبح چهارشنبه در جلسه هماهنگی افزایش نشاط اجتماعی استان مرکزی در اراک گفت: یکی از امتیازات استان مرکزی همسایگی با پایتخت کشور است و به همین سبب این امر در حوزه مختلف از جمله حوزه اجتماعی و فرهنگی بایستی برای مردم استان...

22 خرداد 1398

ظریف:گام اول بسیار باتاخیر بود، آماده تعامل سازنده با اروپا در شرایط برابر و احترام متقابل هستیم

وزیر امور خارجه کشورمان به اعلام رسمی ساز و کار اقتصادی ویژه اروپا با ایران واکنش نشان داد و گفت که این سازوکار با تاخیر بسیار راه اندازی شده است.

16 خرداد 1398

علیرضا حیدری: اگر نیاز باشد، شاید من هم در انتخابات شرکت کنم، دیوار کشتی کوتاه شده، فدراسیون در برزخ است

علیرضا حیدری، دارنده 6 مدال کشتی آزاد دنیا و المپیک گفت: اداره فدراسیون با سرپرست باعث شده کشتی در برزخ باشد و این حالت اصلاً خوب نیست.

12 خرداد 1398

اختصاص هزار میلیارد تومان برای ایجاد تاسیسات منطقه ای تبدیل پسماند به مواد و انرژی

نایب رییس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 98 از مصوبه این کمیسیون برای اختصاص هزار میلیارد تومان جهت ایجاد تاسیسات منطقه ای تبدیل پسماند به مواد و انرژی در سال آینده اطلاع داد.

10 خرداد 1398

توضیحات وزارات خارجه درباره حضور هیات های تجاری در سفرهای خارجی ظریف

روابط عمومی وزارت امور خارجه درخصوص طرح بعضی مطالب پیرامون همراهی هیات های تجاری در سفرهای وزیر امور خارجه به دیگر کشورهای، توضیحاتی را در قالب بیانیه ارائه کرد.

10 خرداد 1398

اجرای 6200 پروژه بهداشتی در کشور، 4200 طرح سال جاری افتتاح می گردد

به گزارش خبرنگاران، علیرضا رئیسی عصر شنبه در جریان بازدید از پروژه های بهداشتی استان بوشهر گفت: در راستای توسعه زیرساخت های بهداشتی در سراسر کشور کوشش های خوبی انجام شده و شاهد اجرای طرح های بسیار مهمی هستیم.

4 خرداد 1398

کرمان میزبان مجامع سمن های جوان سراسر کشور

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان از برگزاری مجامع سازمان های مردم نهاد جوانان سراسر کشور طی سوم بهمن ماه به میزبانی این استان اطلاع داد.

31 فروردین 1398

داورزنی: استعدادها، خون تازه ورزش هستند، نوجوانان امروز فاتح میدان های بزرگ آینده هستند

داورزنی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: از بین این استعدادهای نوجوان، قهرمانان ارزنده ای ظهور خواهند کرد و برای کشور افتخار می آفرینند.

21 فروردین 1398

گردش مالی معادن در استان های محل ذخایر معدنی انجام پذیرد

به گزارش خبرنگاران، ناصر فغفوری ظهر چهارشنبه در جلسه شورای معادن استان زنجان با بیان اینکه ماهیانه یک میلیارد تومان حقوق دولتی توسط معدن انگوران پرداخت می گردد، اضافه کرد: این در حالی است که شرکت تهیه و فراوری مواد معدنی که بهره بردار معدن انگوران است،...

1 اسفند 1397

مالیات گیری سنتی و سلیقه ای از ضعف های نظام مالیاتی

عضو هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه بوعلی سینا با بیان اینکه مالیات گیری سنتی و سلیقه ای یکی از ضعف های مالیاتی کشور است، اظهار کرد: مالیات گیری در کشور باید از روش سنتی، خارج و ساختارها و ظرفیت های جدید مالیاتی شناسایی گردد.

29 بهمن 1397

مرکز تحقیقات سیستم های هوشمند توان و انرژی افتتاح شد

مرکز تحقیقات سیستم های هوشمند توان و انرژی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه بیرجند افتتاح شد.

29 بهمن 1397

رنج ورزشکاران خوسفی از نبود امکانات

فرماندار شهرستان خوسف گفت: شهرستان خوسف از نظر زیرساخت های ورزشی مسائل فراوانی دارد که باید مرتفع شود.

12 بهمن 1397

آمریکا: مسئولان جرایم میانمار احتمالا با اتهام نسل کشی روبه رو می شوند

یکی از مقام های ارشد وزارت خارجه آمریکا گفت، تحقیق اجرا شده از سوی دولت واشنگتن درباره کمپین میانمار علیه مسلمانان روهینجایی نه تنها با هدف معین وقوع نسل کشی یا جنایت علیه بشریت است، بلکه با هدف مجازات آنهایی است که مسئول چنین اقداماتی هستند.

7 بهمن 1397

احتمال مشارکت سوچی در المپیک زمستانی 2026

فرماندار شهر ارزروم ترکیه از مشارکت سوچی در المپیک زمستانی 2016 در صورت کسب میزبانی این رقابت ها اطلاع داد.

4 بهمن 1397

نخست وزیر مقدونیه: یا باید تغییر نام را بپذیریم یا با انزوا روبه رو شویم

نخست وزیر مقدونیه پیش از برگزاری رفراندوم 30 سپتامبر درباره تصمیم گیری درباره تغییر نام این کشور، گفت: مردم مقدونیه باید بین نام جدید یا آینده ای منزوی و بی ثبات تصمیم گیری نمایند.

15 دی 1397

25 نیروگاه حرارتی در سطح کشور در حال ساخت است

به گزارش خبرنگاران، رضا اردکانیان وزیر نیرو ظهر امروز(چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه برنامه عملکرد تابستان 97 و برنامه تابستان 98 در جلسه امروز هیات دولت مطرح شد، گفت: به دقت عملکرد تابستان 97 شامل صنایع بزرگ را ارائه...

5 دی 1397

وزیر دفاع انگلیس طرح خروج نظامیان خود از آلمان را لغو کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روزنامه ساندِی تایمز، گاوین ویلیامسون وزیر دفاع انگلیس دستور داده است تا طرح خروج نیروی های این کشور از آلمان لغو گردد.

25 آذر 1397

محاکمه رفیق حریری وارد مراحل نهایی خود می گردد

بعد از گذشت 13 سال از ترور نخست وزیر اسبق لبنان، جلسات دادگاه بین المللی ویژه درخصوص این پرونده در مراحل نهایی خود قرار گرفته است.

21 آذر 1397
تعداد: (29)