جاذبه های اوزاکا؛ دومین شهر عظیم ژاپن

به گزارش تیم علمی، این برنامهٔ سفر به ژاپن به گشت و گذار در اوزاکا، دومین شهر عظیم این کشور می پردازد. در کشف جاذبه های اوزاکا کاپیتان هیرومی راهنمای ماست.

جاذبه های اوزاکا؛ دومین شهر عظیم ژاپن

هیرومی توضیح می دهد که کشتی اش تمام روزهای سال در حرکت است، و هر راستا رفت و برگشتش بین 1 تا 2 ساعت طول می کشد.

او می گوید: اوزاکا چهر ه ها و منظره ها متفاوتی دارد. وقتی از روی رودخانه این شهر را دیدن کنید می توانید سیمای کلّی آن را ببینید. تمامی محله های شهر از این نقطه به خوبی دیده می گردد.

به تلگرام خبرنگاران فارسی بپیوندید

اوزاکا دومین شهر عظیم ژاپن، تلفیق کاملی است از سنت و نوآوری که در سفر به ژاپن نباید دیدنی آن را از دست داد. راستاهای گردشگری زیادی در شهر هست، اما بهترینش راستای است که در آن می توانید معماری مُدرن اوزاکا و پل های آن را ببینید و بعلاوه محله های پر جنب و جوش شهر نظیر دوتومبوری را هم دیدن کنید.

ما در دو نقطهٔ کاملا متفاوت توقفی داریم تا شاهد جادوی این شهر پُرهیاهو باشیم. نخستین ایستگاه ما محلهٔ نیپون باشی است، جایی برای مشتاقان پویانمایی، بازی های ویدئویی، مانگا و کازپِلِی. کازپلی یا شمایل پوشی عبارت است از ظاهر شدن در لباس و شمایل شخصیت های فیلم، پویانمایی، یا داستان مصور.

مردم در مراکز کازپلی در لباس شخصیت های فانتزی محبوب شان، با هم خوش و بش می نمایند و عکس یادگاری می گیرند. بودن در این فضا احساس جالب و متفاوتی هم به شما می دهد.

و در آخر هم برای جمع بندی راهی تراس آسمان خراش اومدا می شویم، جایی که منظرهٔ خیره نماینده ای از این شهر زیبا را زیر پایمان می بیینیم.

منبع: یورونیوز
انتشار: 8 مرداد 1400 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1786

به "جاذبه های اوزاکا؛ دومین شهر عظیم ژاپن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاذبه های اوزاکا؛ دومین شهر عظیم ژاپن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید