خانه امن پربیننده ترین سریال تلویزیون شد

به گزارش تیم علمی، در میان سریال های جدیدی که روی آنتن رفته است، مجموعه خانه امن شبکه یک توانسته با کسب 44.6 درصد مخاطب، عنوان پربیننده ترین سریال این روز ها را از آن خود کند.

خانه امن پربیننده ترین سریال تلویزیون شد

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، نظرسنجی مرکز تحقیقات نشان می دهد 77.3 درصد مردم بیننده برنامه های سیما بوده اند و در میان سریال های جدیدی که روی آنتن رفته است، مجموعه خانه امن شبکه یک توانسته با کسب 44.6 درصد مخاطب، عنوان پربیننده ترین سریال این روز ها را از آن خود کند.

در این نظرسنجی که در سراسر کشور صورت گرفته، خانه امن 50 قسمتی که از 10 آبان تا هشتم دی روی آنتن رفت، در مدت پخش توانست رضایت 88.2 درصد از بینندگان را در حد زیاد کسب کند.

سریال 27 قسمتی شرم از شبکه سه هم توانست با جذب 22.1 درصد مخاطب و کسب رضایت در حد زیاد 79.1 درصد از بینندگان، در رتبه دوم قرار گیرد. این سریال از چهارم آذر روی آنتن رفت و ششم دی آخرین قسمتش پخش شد.

مجموعه تلویزیونی بیگانه ای با من است از شبکه دو هم که تا به امروز 22 قسمت از 47 قسمت آن پخش شده، با 21.1 درصد مخاطب و کسب رضایت در حد زیاد 78.9 درصد در صندلی سوم قرار گرفته است.

در میان سریال های تکراری هم پایتخت 4 از شبکه آی فیلم توانسته 26.7 درصد بیننده را به خود جذب کند.

بر اساس این نظرسنجی، 33 درصد پاسخگویان غیرتهرانی از شبکه های استانی سریال های تکراری را دیده اند؛ 18.3 درصد از پاسخگویان هم به وسیله اینترنت بیننده تکرار سریال های سیما بوده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 بهمن 1399 بروزرسانی: 22 بهمن 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1476

به "خانه امن پربیننده ترین سریال تلویزیون شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه امن پربیننده ترین سریال تلویزیون شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید