خبرنگاران تفکر گردشگری درون استانی در خوزستان نیاز به تقویت دارد

به گزارش تیم علمی، اهواز- خبرنگاران- دبیر شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان گفت: روحیه گردشگری دورن استانی یکی از موضوعات ضروری است که باید در بین شهروندان خوزستانی تقویت شود.

خبرنگاران تفکر گردشگری درون استانی در خوزستان نیاز به تقویت دارد

شهلا عموری شنبه در حاشیه آیین بهره برداری از تولید محتوای گردشگری کوچ در محل اتاق بازرگانی اهواز در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران اظهارداشت: تولید محتوا در زمینه رونق این صنعت بسیار تاثیرگذار است و می تواند به جذب هرچه بیشتر گردشگر داخلی و خارجی منجر شود.

وی از وجود رنگین کمان اقوام، سنت ها و فرهنگ های مختلف در خوزستان به عنوان یک ظرفیت بسیار مهم در استان نام برد و گفت: لازم است از این ظرفیت ها به شکل مطلوبی در راستای تقویت شرایط اقتصادی و جذب گردشگر استفاده شود.

رییس اتاق بازرگانی اهواز با بیان اینکه در دبیرخانه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان این آمادگی وجود دارد تا مسائل فعالان حوزه گردشگری به صورت کارشناسی مورد بررسی قرار بگیرد، گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا بخش قابل توجهی از این صنعت در استان دچار آسیب شده است که باید با همکاری و همراهی بین بخشی، نسبت به جبران خسارت های وارده اقدام کرد.

عموری با بیان اینکه تقویت بخش گردشگری یک ضرورت انکارناپذیر است، بیان داشت: باید برای انجام فعالیت های جدی این حوزه برنامه ریزی های مدونی صورت بگیرد.

300 مجموعه اقامتی و گردشگری در خوزستان متاثر از فراگیری بیماری کرونا خسارت جدی دیده و تعطیل شدند.

منبع: ایرنا
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1288

به "خبرنگاران تفکر گردشگری درون استانی در خوزستان نیاز به تقویت دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تفکر گردشگری درون استانی در خوزستان نیاز به تقویت دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید