دیدار از مرکز نگهداری پانداها در تور چین

به گزارش تیم علمی، پاندا بومی غرب و جنوب غربی چین است و یکی از جذابترین مخلوقات جهان است. درچین تصویر این خرس سیاه و سفید در هر جنبه از زندگی و pandas اغلب به عنوان سفیران حسن نیت استفاده می شود.

دیدار از مرکز نگهداری پانداها در تور چین

با این حال ، این روزها این خرس مانند خرس به دلیل شکار غیرقانونی ، رو به انقراض است . عوام Chinas تقریبا ً هر چیزی در چهار پا را می بلعد و " درمان های گیاهی با استفاده از موجودات عجیب و غریب گسترده است ، به همین خاطر unsurprising که پاندا با خطر جدی از هر دو عامل طبیعی و طبیعی مواجه هستند .

از سفر با تور چین حتما لذت خواهی برد.
بنابر این با علاقه جهانی pandas به وجود pandas ، دولت چین پاندا را در جنوب غرب کشور تاسیس کرد و برنامه های پرورش دام را آغاز کرد و حتی برای شهروندانی که به این پستانداران دوست داشتنی کمک می کنند پاداش داد . پاندا سیچوان چین منزلگاه بیش از 30 درصد از سیارات در معرض خطر انقراض هستند . آن ها در طول 924، 500 هکتار بزرگ ترین سکونت گاه باقیمانده پاندا را تشکیل می دهند .
شرکت پاندا سیچوان چین و مرکز تحقیقات China پاندا ( CCRCGP ) در the طبیعت Wolong واقع شده است . بانک Wolong به دلیل تلاش های خود در حفاظت از پاندا ، ارزش ذکر کردن را دارد . این شهر که در 140 کیلومتری شمال باختری of واقع شده است ، سابقا مرکز نگهداری پاندا بوده است .
پایگاه پاندا Panda در سال 2003 تحت هدایت مرکز تحقیقات پاندا در سال 2003 و پس از این که این ذخیره به علت زلزله 2008 متحمل خسارات شدیدی شد تاسیس شد . این منطقه یک دره عمیق است و شامل یک باغ وحش ، پارک و پاندا می شود .
پستانداران عظیم الجثه در محوطه های بتونی قرار دارند که بر روی فضاهای باز فضای باز باز می شوند ؛ حتی یک کودک پاندا و بازدید کنندگان می توانند the را تماشا کنند و یا با فراغت از زمین های وسیع باز گردش کنند .

پاندا یکی از موجودات منحصر به فرد انسان است که بومی مناطق سرد غربی و جنوب غربی چین است . این یکی از بهترین سفرای حسن نیت برای چین است و تقریبا ً هر جنبه از زندگی در اینجا نفوذ می کند در حالی که تصاویر این حیوان خزدار در بسیاری از سوغاتی دیده می شود .
اگرچه ممکن است به طور محکم به خانواده خرس تعلق داشته باشد , به نظر می رسد که اشتهای پاندا قطعا ً گیاهخوار بوده و رژیم غذایی مرجح آن یکی از اجزای اصلی خیزران است . در واقع , خیزران غذاهای ضعیفی برای یک حیوان خانگی بزرگ و خون گرم است و با اینکه در کوهستان های مرطوب و سرد جنوب غربی چین رشد می کند , پاندا به دلیل میل مفرط به مرگ در هر سه سال گذشته, گرسنگی می کشد .
واجد شرایط لیست حیوانات در معرض خطر , توجه جهانیان را معطوف به حفاظت از این حیوانات نجیب کرده است ; دولت چین اقدامات متعددی از جمله تاسیس ذخایر در استان سیچوان را آغاز کرده است و برنامه های زایش محدود را تحریک کرده است . مجازات ها برای شکار غیرقانونی این غول های دوستداشتنی , سخت تر شده اند و کشاورزان برای نجات آن ها به شدت پاداش می گیرند .
پناهگاه های پاندا سیچوان بهترین راه برای دیدن این حیوانات نجیب هستند ; چین بهترین مکان برای دیدن آن ها است , چرا که این کشور تا بیش از 80 / 80 % پاندا جهان است . این پناه گاه ها برای ساخت بزرگ ترین زیستگاه باقی مانده پاندای غول پیکر هستند .
این مرکز حفاظت در طبیعت ذخیره شده است .
بنیاد تحقیقات اصلاح پاندا : این یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری چین است - بهترین راه برای تور این مرکز , وارد کردن یک اپراتور تور به عنوان سرویس اتوبوس است .
ذخیره طبیعت
خوب است بدانید و اگر می خواهید در طول زمستان برنامه سفر را در طول زمستان برنامه ریزی نکنید , اگر می خواهید یک نظر شما را در بیابان ببینید , ردیابی آن ها در طول این زمان آسان تر است .
مارس تا ماه مه , " عاشق شدن در دوره عشق " است , زمانی که در پاییز یا زمستان , وقتی که نوزادان تازه متولد می شوند , در پاییز یا زمستان است .
پاندای غول پیکر سیچوان دو ساعت را باز می کند : 1 پاندا پایه تحقیقاتی موسسه تحقیقاتی به زاد و ولد پاندا : در حال رفتن به یک ایستگاه اتوبوس مسافرتی که شما می توانید یک مینی بوس را به شما واگذار کنید . برای رسیدن به پایگاه تحقیقات بزرگ " پاندای غول پیکر ", اتوبوس رانی را از ایستگاه اتوبوس رانی کنم .

انتشار: 1 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 174

به "دیدار از مرکز نگهداری پانداها در تور چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار از مرکز نگهداری پانداها در تور چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید