رتبه بندی بهترین برند های خودرویی سال 2020

به گزارش تیم علمی، وب سایت پدال - امیر دهقان: کانسومر ریپورتز هرساله با انجام آزمون های مختلف و نظرسنجی های گوناگون، بهترین و بدترین برند های خودرویی را اعلام می نماید. برای رتبه بندی برندها، میانگین امتیازات هر محصول موردِ آزمایش از هر برند، ملاک قرار می گیرد. یک برند باید حداقل دو مدل آزمایش شده داشته باشد تا در این لیست جای گیرد. امتیازات کلی خودرو ها بر اساس چهار آیتم اصلی شامل تست جاده ای، قابلیت اطمینان، رضایت مالک و ایمنی داده می گردد.

رتبه بندی بهترین برند های خودرویی سال 2020

در آیتم اول، روی خودرو ها بیش از 50 تست جاده ای مختلف انجام می گردد. قابلیت اطمینان بر اساس مشکلاتی که توسط اعضای کانسومر ریپورتز گزارش می گردد سنجیده می گردد. در رضایت مالکین آنالیز می گردد که آیا دوباره همان خودرو را خریداری می نمایند و آیتم ایمنی هم شامل نتایج آزمایش های تصادف و ویژگی های ایمنی پیشرفتهٔ استاندارد در خودرو ها می گردد.

در رتبه بندی برند های سال جاری، پورشه با دو رتبه صعود، به صدر جدول رسیده و برترین برند خودرویی سال 2020 لقب گرفته است. پس از پورشه، جنسیس در صندلی دوم قرار گرفته و سوبارو هم رتبهٔ سوم را به خود اختصاص داده است. مزدا، لکسس، آئودی، هیوندای، ب ام و، کیا و مینی هم دیگر برند های برتر از بین کل 33 برند هستند. برند های برتر در این رتبه بندی از نتایج برجسته ای در آزمون های جاده ای، قابلیت اطمینان و نظرسنجی در خصوص رضایت مالکین برخوردار هستند.

به همین دلیل، کانسومر ریپورتز خرید همهٔ محصولات پورشه، جنسیس و مزدا را توصیه می نماید، اما سوبارو به دلیل پایین بودن قابلیت اطمینان سدان WRX مشمول این توصیهٔ کلی نمی گردد. در آنالیز های سال جاری همچنین تسلا به دلیل بهبود قابلیت اطمینان سدان های مدل S و مدل 3، بیشترین پیشرفت را داشته است.

قعر جدول رتبه بندی برند های کانسومر ریپورتز، اما بدون تغییر به جامانده و همچنان فیات آخرین رتبه را به خود اختصاص داده و میتسوبیشی و جیپ هم بالای آن جای گرفته اند. لندروور، کادیلاک، جگوار، آلفارومئو و جی ام سی هم از دیگر برند های قعر جدول هستند. از این برند ها مجموعاً 36 مدل مختلف مورد آزمایش قرار گرفته که از بین همهٔ آن ها کانسومر ریپورتز فقط یک مدل یعنی جیپ چروکی را برای خرید توصیه می نماید.

در این آنالیز ها، اما کانسومر ریپورتز علاوه بر رتبه بندی برندها، 10 خودروی برتر در کلاس های گوناگون را هم انتخاب می نماید. این ها خودرو هایی هستند که کانسومر ریپورتز خرید آن ها را در هر کلاس توصیه می نماید. سال جاری در این بخش تویوتا عملکرد فوق العاده ای داشته است، زیرا از بین 10 خودروی برتر هر کلاس، در چهار کلاس محصولات این شرکت انتخاب شده اند و در یک کلاس هم لکسس برترین بوده است.

طبق اعلام کانسومر ریپورتز، تویوتا کرولا بهترین خودروی کوچک، سوبارو فورستر بهترین کراس اوور کوچک، تویوتا پریوس بهترین خودروی هیبریدی، سوبارو لگاسی بهترین سدان میان سایز، تویوتا آوالون بهترین سدان عظیم، کیا تلوراید بهترین کراس اوور فول سایز، هوندا ریج لاین بهترین پیکاپ کامپکت، لکسس RX بهترین کراس اوور میان سایز، تویوتا سوپرا بهترین خودروی اسپرت و تسلا مدل 3 بهترین خودروی الکتریکی بازار هستند.

منبع: برترین ها
انتشار: 1 شهریور 1399 بروزرسانی: 1 شهریور 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1133

به "رتبه بندی بهترین برند های خودرویی سال 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رتبه بندی بهترین برند های خودرویی سال 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید