شخصیت شرور فیلم احضار 3 با آنابل چه ارتباطی دارد؟

به گزارش تیم علمی، در این مطلب آنچه درباره شخصیت شرور اصلی نو فیلم احضار 3 به نام غایب (Occultist) و حضور احتمالی او در مجموعه های آینده می دانیم بیان خواهیم کرد.

شخصیت شرور فیلم احضار 3 با آنابل چه ارتباطی دارد؟

در طول سال های گذشته، سری فیلم های احضار و مشتقاتش میزبان بسیاری از کارکتر های شرور و عمدتا شیطانی بوده اند. دو کارکتر که باعث تکمیل و بهتر شدن این سری فیلم شده اند، اد و لورین وارن هستند که در زندگی واقعی به اسم اهریمن شناس شناخته می شدند. این مجموعه فیلم اهریمنی با فیلمی درباره باتشبا شرمن شروع شد، زنی که فرزندان خود را فدای شیطان کرد.

شخصیت شرور اصلی احضار 2، شیطانی نیرومند به نام والاک بود که به شکل یک راهبه عایدی تا بتواند در مقابل ایمان افراد متعصبی مانند لورین وارن بجنگد. بیشتر تمرکز بر روی والاک در اسپین آف راهبه ادامه پیدا کرد و بعلاوه او در چندین فیلم دیگر هم حضور داشت که تا به اینجا او را با اختلاف به اسم وحشتناک ترین کاراکتر این مجموعه معرفی نموده است. پس از آن البته عروسک تسخیر شده آنابل که سری فیلم های خاص خودش را دارد قرار می گیرد و بعلاوه مرد کج و کوله وحشتناک احضار 2 و چند شخصیت دیگر که در حاشیه هستند.

غایب به اسم یک انسان ممکن است ترسناک تر از ضدقهرمان های قبلی ماورا طبیعی داستان نباشد اما به گونه ای یک سوپر شیطان است که با قدرت شیطانی و جهنمی خود هر کاری بخواهد انجام می دهد. قطعا او عضو جدیدی در فهرست بلندبالای شخصیت های شرور احضار است.

اوگنی بوندورانت بازیگر نقش غایب در احضار 3

بازیگر غایب در فیلم احضار: شیطان مرا وادار کرد (The Conjuring: The Devil Made Me Do It)، اوگنی بوندورانت نام دارد که اهل نیواورلان است، شهری با تاریخ غنی و آداب و رسوم قومی و اجدادی خاص که بی ارتباط با وقایع ماوراء الطبیعه نیست. بوندورانت از دهه 90 بازیگری می نماید و از نظر ظاهری کاملا جلب توجه می نماید.

مقدار قامتش 6 فوت و دارای هیکلی ورزشکارانه و لاغر است. در طول دوران حرفه ای خود، بوندورانت در پیشتازان فضا: نسل بعدی (Star Trek: The Next Generation) در صحنه هایی معدود، باشگاه مشت زنی (Fight Club) و تا قبل از احضار 3 مؤثرترین حضور خود را در فیلم بازی های گرسنگی 2: زاغ مقلد (The Hunger Games: Mockingjay Part 2) داشته است. بازی در نقش غایب به اسم کاراکتر شرور اصلی یک فیلم مشهور قطعا مهم ترین نقش دوران بازیگری وی تا به امروز است. در این مهم او به افرادی مانند بانی آرون می پیوندد که بازی در نقش والاک را بر عهده داشت.

شرحی درباره غایب و پس زمینه او در احضار 3

در حالی که اد و لورین وارن در حال تحقیق درباره تسخیر دیوید گلتزل و آرنی جانسون در احضار 3 هستند، با کشیش بازنشسته ای به نام پدر کاستنر، با بازی جان نوبل آشنا می شوند. کاستنر، مشاوره و اطلاعاتی را به اد و لورین ارائه می دهد اما پایان تعیین می گردد که او بیش از آنچه بیان نموده می دانست و اینکه شخص پشت پرده تسخیر ها دختر خودش بوده است. نام اصلی غایب، ایسلا کاستنر است و این کشیش بازنشسته او را به علت قوانین خاص کلیسای کاتولیک، به صورت کاملا مخفیانه عظیم کرد.

بعدا کاستنر فرقه ای شیطانی موسوم به مریدان رام را مورد تحقیق قرار داد و این امر، منجر به نتیجه بدی شد. ایسلا با کارهای غیبی و اسرار آمیز و جادوگری اخت شد و پایان یک شیطان قدرتمند، همان موجودیتی که دیوید و آرنی را تسخیر نموده بود، احضار کرد. تعیین نیست که انگیزه او برای انجام این کار چه بود اما او برای اتمام کار خود احتیاج داشت که سه نفر را به دست افراد تسخیر شده بکشد. وقتی او پیروز به انجام این کار نشد، اهریمن روح او را تصاحب کرد و او را کشت و به جهنم برد.

آیا شخصیت غایب بر اساس داستان واقعی زندگی یک شخص است؟

جای تعجب نیست که همه اطلاعات موجود حاکی از آن است که ایسلا کاستنر، معروف به غایب، براساس یک شخص واقعی ساخته نشده است. فیلم های احضار هرگز ادعا ننموده اند که تصویری کاملا دقیق از زندگی و کارهای اد و لورین وارن هستند و این قطعا درباره شیطان مرا وادار کرد هم صادق است. ایسلا به طور واضح ایجاد شده تا جدای از شیطان که دیوید و آرنی جانسون را تسخیر نموده، یک شخصیت ضدقهرمان اصلی برای فیلم فراهم گردد و بعلاوه یاری کند تا طرح فیلم را به یک نتیجه مطلوب برساند. این مسأله لزوما مسئله ای ندارد؛ چون این یک فیلم داستانی است و نه یک مستند. برخی مواقع ضروری است برای مؤثرتر کردن خط داستان، یک عنصر اضافی را به آن اضافه کرد و در این زمینه می توان گفت ورود غایب به فیلم، قصه را جالب و مهیج تر کرد.

غایب چه ارتباطی با آنابل دارد؟

احضار کوشش نموده تا هر شخصیت و سری را به نوعی به باقی فیلم هایش مرتبط نگه دارد. حتی شخصیت لایورونا که صحبتی درباره این که فیلم آن، اسپین آف احضار باشد، نشده بود. این ارتباطات بین فیلم ها، برخی اوقات در طرح اصلی خلاصه می گردد و برخی اوقات فقط یک اشاره کوچک وجود دارد اما هواداران سرسخت تمایل دارند از گنجاندن این ها در فیلم لذت بیشتری ببرند. درباره آنابل می دانیم اولین فیلم از سه گانه آنابل نشان داد که عروسک به وسیله شیطانی تسخیر شده بود که خود آن شیطان به واسطه آنابل هیگینز، عضو فرقه شیطانی مریدان رام احضار شده بود، دختری که در اثر خودکشی جان خود را از دست داد در حالی که عروسک آنابل در دستش بود.

تعیین نیست که ایسلا کاستنر، معروف به غایب، یک عضو واقعی مریدان رام بوده یا فقط همگام با افزایش قدرت های خود، درباره راه و روش آنان تحقیق می کرد. در هر صورت، او توتم های جادوگری را مانند مریدان رام به اسم راهی برای قرار دادن نفرین های شیطانی بر روی اهداف خود به جا می گذاشت. اگر او یک عضو سابق آن فرقه باشد، سوالی که پیش می آید این است که آیا دیگر مریدان رام بعد از اینکه بفهمند چه اتفاقی برای ایسلا افتاده، اد و لورین وارن را هدف قرار خواهند داد یا با توجه به اینکه از سرنوشت او باخبر هستند از این کار صرف نظر می نمایند.

آینده غایب: آیا او در سری های بعدی احضار بازخواهد گشت؟

حضور غایب در قسمت های بعدی احضار با نسبت خوبی محتمل به نظر می رسد و ممکن است با توجه به فروش خوب احضار 3 در گیشه، اتفاق بیافتد. همان طور که در بالا ذکر شد، ایسلا، به وسیله شیطانی که خود او احضار نموده بود، کشته شد. با این حال، از آنجا که این یک مجموعه حول محور ماوراء الطبیعه است، ایسلا مطمئنا می تواند به اسم یک روح یا شاید یک شیطان به داستان برگردد. بعلاوه او می تواند در غالب انسانی خودش، در یک اسپین آف مربوط به اسم یک عضو فرقه مریدان رام حضور داشته باشد.

منبع: Screenrant

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 4 مرداد 1400 بروزرسانی: 4 مرداد 1400 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1779

به "شخصیت شرور فیلم احضار 3 با آنابل چه ارتباطی دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شخصیت شرور فیلم احضار 3 با آنابل چه ارتباطی دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید