صرافی رادین در جمع 500 شرکت برتر ایران

به گزارش تیم علمی، بر اساس تازه ترین رتبه بندی سالانه سازمان مدیریت صنعتی، شرکت تضامنی ناصر قاسمی راد و شرکاء (صرافی رادین) رتبه سوم از یکصد شرکت برتر گروه دوم را کسب کرد.

صرافی رادین در جمع 500 شرکت برتر ایران

هر ساله سازمان مدیریت صنعتی بر اساس گزارش فروش و درآمد شرکت های مختلف اقدام به معرفی 500 شرکت برتر ایرانی می کند. امسال هم دوره بیست و سوم این معارفه انجام شد که در آن بیلان شرکت ها در سال 98 مورد ارزیابی قرار گرفت.

رتبه 103 از پانصد شرکت برتر

بر اساس اطلاعاتی که از این رده بندی منتشر شد شرکت تضامنی ناصر قاسمی راد و شرکاء در جمع یکصد شرکت برتر گروه دوم از میان 5 گروه رتبه سوم را کسب کرد. به عبارتی حائز رتبه 103 شد.

از داده های آماری که از رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی منتشر شده نشان می دهد در بیلان فروش شرکت تضامنی ناصر قاسمی راد و شرکاء (صرافی رادین) بین سال 98 و سال قبل از آن رشد 21.1 درصدی را تجربه کرده است.

صرافی رادین در جمع بزرگان اقتصاد ایران

سازمان مدیریت صنعتی در دوره بیست و سوم رتبه بندی 500 شرکت برتر علاوه بر گزارش فروش/ درآمد شرکت ها بر اساس 32 شاخص دیگر نیز رتبه بندی جداگانه ای انجام داد.

علاوه بر این رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی براساس 32 شاخص دیگر نیز شرکت ها را رتبه بندی کرد که صرافی رادین بر مبنای آن شاخص ها نیز به صورت جداگانه مورد ارزیابی قرار گرفت.

در رتبه بندی 500 شرکت برتر در سال 99 نام برندها، شرکت ها و صنایعی دیده می شود که در اقتصاد ایران از نقش و تاثیر ویژه ای برخوردارند. نامهایی مانند شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس (هلدینگ)، شرکت پالایش نفت بندرعباس (هلدینگ)، شرکت سرمایه گذاری غدیر (هلدینگ)، بانک ملت (هلدینگ) و…

صرافی رادین در جمع یکصد شرکت برتر گروه دوم هم در کنار نام های مطرحی قرار گرفته است. این مجموعه با یک پله اختلاف در کنار شرکت تراکتور سازی ایران (هلدینگ) قرار گرفته است و شرکت های دیگری مانند شرکت گروه صنعتی شاخص (هلدینگ)، شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان (هلدینگ)، شرکت به پرداخت ملت و… در رتبه های بعدی هستند.

تنها صرافی در مجموع 500 شرکت برتر

همچنین شرکت تضامنی ناصر قاسمی راد و شرکاء اولین و تنها مجموعه با فعالیت تخصصی صرافی است که در لیست 500 شرکت برتر امسال قرار گرفته است.

قرار دریافت صرافی رادین در لیست 500 شرکت برتر سال 99 افتخاری است که بدون همراهی مشتریان عزیز این مجموعه در دوران 25 ساله فعالیت درخشان آن حاصل نمی شد. لذا این مجموعه افتخار اخیر خود را هم به مشتریانش تقدیم می کند.

مشتری ذات کسب و کار ماست

صرافی رادین مدت هاست که از شعار حق با مشتری است عبور کرده و به باور مشتری ذات کسب و کار است عینیت می بخشد و تلاش می کند ضمن توسعه پایدار تبادلات ارزی در ابعاد بین المللی، در رشد و شکوفایی اقتصادی کشور مشارکت شایسته و موثری داشته باشد. این مجموعه سالیان درازی است که مکانی امن برای نقل انتقال پول به هر نقطه از دنیا است.

این مجموعه امیدوار است بازهم با همراهی مشتریان خود و تکیه بر شبکه ارتباطی گسترده اش در سراسر دنیا ضمن ارائه خدمات بهتر و شایسته تر به راه خود پر توان ادامه دهد.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 22 فروردین 1400 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1601

به "صرافی رادین در جمع 500 شرکت برتر ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صرافی رادین در جمع 500 شرکت برتر ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید