فال روزانه 21، 11، 1398

به گزارش تیم علمی، فال روزانه 98/11/21

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به جهان آمده اید، تولدتان مبارک. سالی سرشار از انرژی و نشاط را آغاز خواهید کرد و در این سال به رغم اینکه با مسائلی روبرو می شوید، اما انگیزه و انرژی بیشتری نسبت به حل این مسائل خواهید داشت و دشواری های سال تولدتان را کوچک و ناچیز خواهید دید. در سال های زندگی تان رویکردی عاقلانه و با تدبیر به زندگی داشته اید و کوله باری از تجربه دارید، این تجربه ها را در سالی که با تولدتان آغاز نموده اید به خدمت بگیرید و دستاوردهای خود را در این سال بیشتر کنید. مشکل اقتصادی در ماه اسفند پیش روی شما قرار می گیرد، این مشکل را با تدبیر و درایت پشت سر بگذارید و به اطرافیان ثابت کنید که به تنهایی از عهده حل مسائل تان بر می آیید. مرداد ماه سال آینده، زمان تفریح و خوشی شما است و در این ماه تا می توانید خوش بگذرانید. در ماه مهر سالی که از راه می رسد یکی از دوستان یا آشنایان نزدیک از شما درخواست یاری می نماید. دست رد به سینه این فرد نزنید و مطمئن باشید یاری شما به این فرد از دید اطرافیان پنهان نمی ماند و به فردی انسان دوست و خیرخواه تبدیل خواهید شد. ماه آبان سال آینده، پرکارترین ماه سال تولد شما است و در این ماه شبانه روز کار کنید و به خاطر داشته باشید نابرده رنج، گنج میسر نمی گردد. در ماه دی سال آینده با فردی روبرو می شوید و اگر تا به امروز عاشق نشده اید، با اولین نگاه به این فرد دل خواهید باخت. سالی که با تولدتان آغاز نموده اید را به گونه ای به پایان برسانید که دستاوردهای این سال به کوله بار تجربه های زندگی شما افزوده گردد.

فال روزانه 21، 11، 1398

قرار است در رقابت ورزشی یا هنری شرکت کنید، اما به لحاظ سلامتی شرایط خوبی ندارید و بیمار شده اید، غم به دل خود راه ندهید چرا که سلامتی شما بهبود پیدا می نماید و فرصت کافی برای شرکت در این رقابت را پیدا خواهید کرد. به لحاظ اقتصادی روز بسیار خوبی را شروع نموده اید و امروز اگر دست به خاک بزنید، طلا می گردد. انسان مستبدی هستید و نظرات خود را به اعضای خانواده تحمیل می کنید، این رویکرد شما را به فرد ظالم و زورگویی در میان اهل منزل تبدیل نموده است، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که اعمال نظر را کنار بگذارید و دست اطرافیان را در تصمیم های مهم زندگی باز بگذارید. رفتاری تحقیر آمیزی با همسر یا عشق زندگی تان دارید و بر خلاف سلیقه وی رفتار می کنید. قبل از اینکه چنین رویکردی فاصله ای عمیق میان شما و عشق زندگی تان ایجاد کند، از امروز اهمیت بیشتری به نظرهای ایشان بدهید و به عقیده و نظر وی احترام بگذارید. قصد انجام کار جدیدی را دارید و برنامه های زیادی برای اجرای این کار کشیده اید، اما احتمال زیادی وجود دارد که در این برنامه ها، چیزی را از قلم انداخته باشید و این کار جدید با شکست روبرو گردد. در نتیجه قبل از اینکه برای انجام این کار آستین بالا بزنید، یک بار دیگر تمام جوانب را آنالیز نمایید و با دقت و احتیاط بیشتری مشغول به کار شوید. مدت زیادی است که فرصتی برای استراحت پیدا ننموده اید و شلوغی های کار و زندگی، شما را از خودتان غافل نموده است، امروز زمان مناسبی برای استراحت پیدا می کنید، این زمان را به فال نیک بگیرید و با استراحت و تفریح، خودتان را برای روزهای شلوغ آینده آماده کنید.

اهمیتی به رژیم غذایی تان نمی دهید و خوردن خوراکی های ناسالم سلامت شما را به خطر انداخته است، اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و از امروز به خودتان قول بدهید که به غیر از خوراکی های سالم، لب به هیچ غذایی نزنید. روز حساسی را شروع نموده اید و اگر مواظب امور اقتصادی خود نباشید، ضرر هنگفتی را متحمل خواهید شد. اعضای خانواده همکاری مناسبی با شما ندارند و به جای اینکه یاری حال شما باشند، برای انجام کارها چوب لای چرخ تان می گذارند. ادامه این شرایط به نفع شما و دیگر اعضای خانواده نیست، در نتیجه در اولین فرصت با آنها صحبت کنید و از امروز رویکردی محبت آمیز را با اهل منزل در پیش بگیرید و پشتیبان یکدیگر باشید. امروز بعد ازظهر با فردی روبرو می شوید و اگر تا به امروز عاشق نشده اید، این فرد در اولین نگاه دل شما را خواهد برد. امروز کارها در محل کار یا منزل بر وفق مراد شما پیش نمی رود و کارها بیشتر از چیزی که فکرش را می کردید طول خواهید کشید. انسان کوشش گر و متواضعی هستید و به رغم اینکه زحمت های زیادی می کشید، اطرافیان این زحمت ها را به پای خودشان حساب می نمایند و کوشش شما از دید بقیه نادیده گرفته شده است. اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و از امروز به گونه ای کار کنید که مزد کوشش خودتان را بگیرید.

شرایط اقتصادی خوبی ندارید و به فکر افزایش درآمد هستید، اما دیدگاه بلندمدتی ندارید و به دنبال درآمد از راه های سریع و کم دردسر می شد، چنین رویکردی سود چندانی را روانه حساب های بانکی تان نمی نماید و اگر به افزایش درآمد فکر می کنید، بهتر است برنامه ای بلند مدت داشته باشید و مطمئن باشید که از این راه به سود سرشاری خواهید رسید. امروز یکی از دوستان که رابطه نزدیکی با ایشان دارید، از شما درخواست یاری می نماید. هرکاری که از دست تان بر می آید را برای این دوست انجام دهید و مطمئن باشید ایشان یاری شما را فراموش نخواهد نمود. انسان خنده رویی نیستید و با عالم و آدم دعوا دارید، این رویکرد شما را به فردی بداخلاق تبدیل نموده و کسی تمایل به نشست و برخاست با شما را ندارد. قبل از اینکه شرایط شما را به تنهایی سوق دهد، از در دوستی و محبت با اطرافیان وارد شوید و به آنها ثابت کنید که انسان مردم دار و مهربانی هستید. مدتی است که قصد انجام کاری جدید و خلاقانه را دارید اما شلوغی کارها و روزمرگی های زندگی شما را از انجام این کار باز داشته است، امروز بخت با شما یار است و زمان فراغتی دست می دهد تا این کار خلاقانه را انجام دهید. امروز میان شما و همسر یا عشق زندگی تان مشاجره ای در می گیرید، سعی کنید این مشاجره را ادامه ندهید و در اولین فرصت شرایط آشتی را با عشق زندگی تان مهیا نمایید.

امروز بوسیله دوستان و آشنایان با فردی باتجربه و جهان دیده ای آشنا خواهید و صحبت های این فرد تأثیر زیادی در فکر و عقیده شما خواهد گذاشت. به لحاظ اقتصادی روز خوبی را شروع نموده اید و امروز یکی از اطرافیان روشی را برای افزایش درآمد با شما در میان خواهد گذاشت و این روش سود چشمگیری را نصیب تان خواهد نمود. همسر یا عشق زندگی تان روز خوبی را شروع ننموده و امروز با ناراحتی از خواب بلند شده است. در چنین شرایطی طوری با عشق زندگی تان رفتار کنید که زمینه ناراحتی ایشان را فراهم نکند و مشاجره ای میان شما در نگیرد. به فکر افزایش درآمد هستید اما حوصله ای برای فراگرفتن مهارت های جدید ندارید و این قضیه شما را یک سروگردن عقب تر از دوستان تان قرار داده، امروز زمان خوبی است که این رویکرد را تغییر دهید و به خاطر داشته باشید که فراگیری مهارت های جدید، تأثیر مستقیمی در افزایش درآمد دارد. اعضای منزل از شما گله مند هستند که وقتی را با آنها سپری نمی کنید و دائم سرتان در کارهای خودتان است. امروز زمانی را در کنار اهل منزل سپری کنید و به آنها ثابت نمایید که از هر فرصتی برای بودن در کنار اعضای خانواده بهره می گیرید.

انسان سخاوتمندی نیستید و دستی گشاده ندارید، این رویکرد باعث شده تا اطرافیان شما را به عنوان فردی خسیس بشناسند. در نتیجه از امروز در کنار اینکه به فکر خودتان هستید، به فکر دیگران نیز باشید و با سخاوتمندی بیشتری با اطرافیان رفتار نمایید. از شرایط زندگی خود به هیچ وجه راضی نیستید و دائم گله می کنید. این شرایط نه تنها گره ای از کارهای شما باز نمی نماید، بلکه به لحاظ روانی نیز دائماً ناراحت و عصبانی می شوید. اجازه ندهید چنین رویکردی شما را نارحت و نگران کند و از امروز خودتان را مسئول مسائل زندگی تان بدانید و به جای اشکال تراشی و ایراد واردکردن به دیگران، آستین بالا بزنید و راه موفقیت را در پیش بگیرید. به لحاظ کاری قصد شروع شراکت با فردی را دارید و قرار است سرمایه خود را با این فرد برای انجام کار و تجارتی هزینه کنید، امروز زمان خوبی برای شراکت نیست و بهتر است شرایط این شراکت را یک بار دیگر کاملاً آنالیز نمایید و به ندای قلب تان گوش دهید. همسر یا عشق زندگی تان مدتی است که می خواهد راز مهمی را با شما درمیان بگذارد، امروز زمان خوبی است که با عشق زندگی تان صحبت کنید و به ایشان ثابت نمایید که سنگ شکیبا خوب و قابل اطمینانی برای رازهای او هستید.

انسان دمدمی مزاجی هستید و دائم نظرتان را تغییر می دهید، این روحیه اطرافیان را از شما دور نموده و کسی نظرهای تان را جدی نمی گیرد. امروز روز خوبی است که این رفتار را کنار بگذارید و با جدیت بیشتری زندگی را دنبال نمایید. همسر یا عشق زندگی تان امروز در کنار شما نیست و به مسافرت یا منزل دوستان رفته و حسابی دلتنگ اش شده اید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که این دوری دیری نخواهد پایید و در آینده بسیار نزدیک عشق زندگی تان پیش شما باز خواهد گشت. قصد انجام کار جدید و مهمی را دارید و می خواهید مبلغ گزافی از سرمایه تان را به این کار اختصاص دهید، اما روز خوبی برای شروع کارهای مهم نیست و بهتر است این کار مهم را به آینده موکول نمایید.

راهی سفری هستید، اما این سفر به صلاح شما نیست و حادثه های زیادی در این سفر در کمین شما نشسته ، در نتیجه تا جایی که امکان دارد این سفر را به آینده موکول کنید یا اینکه اگر مجبور به سفر هستید، در این سفر شش دانگ حواس تان را جمع کنید تا صدمه ای وجود نازنین تان را تهدید نکند. دوستان و آشنایان را با گفتار و رفتارتان ناراحت می کنید و احترام اطرافیان را نگه نمی دارید. قبل از اینکه این شرایط فاصله زیادی میان شما و اطرافیان ایجاد کند، از امروز به بعد رفتاری شایسته و مناسب با دوستان و اطرافیان در پیش بگیرید و به آنها ثابت کنید که احترام خاصی برای آنها قائل هستید. امروز از خواب که بلند شده اید جهان را به رنگ عشق و محبت می بینید و احساس می کنید که از همواره عاشق تر هستید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و شب و روزی عاشقانه را با عشق زندگی تان سپری نمایید. اهمیتی به گذر زمان نمی دهید و گذاشته اید روزها مانند برق و باد از پیش چشم شما عبور کند، در نتیجه قبل از اینکه کار از کار بگذرد و موقعیت های بیشتری را برای موفقیت از دست بدهید، امروز تصمیم بگیرید که قدر زمان را بیشتر بدانید و به گونه ای زندگی کنید که افسوس6 گذشته را نخورید. روز خوبی را به لحاظ کاری شروع نموده اید و امروز اعضای خانواده یا همکاران به یاری شما می آیند و راحت تر از چیزی که فکرش را بکنید کارها را به خاتمه خواهید رساند.

امروز بعداز ظهر قرار است با دوستان و رفقای قدیمی بیرون بروید و حسابی خوش بگذارنید، این موقعیت را مغتنم بدانید اما مواظب باشید که بیش از حد خرج نکنید و حواس تان به حساب و کتاب های امروز باشد. شرایط درآمدی مناسب و باثباتی دارید و در چنین روزهایی که نگرانی اقتصادی ندارید بهتر است قسمتی از درآمد خود را به انجام کارهای خیر و انسان محبت آمیز اختصاص دهید و به لحاظ فکری به آرامش برسید. سوء تفاهم های زیادی با همسر یا عشق زندگی تان دارید و این شرایط رابطه شما را به خطر انداخته است، در نتیجه در اولین فرصت با عشق زندگی تان صحبت کنید و اجازه ندهید این سوء تفاهم ها زمینه دوری و جدایی شما را فراهم کند. برنامه های زیادی برای پیشرفت و موفقیت دارید اما تا به امروز شرایط را برای اجرای این برنامه ها مهیا ندیده اید، امروز زمان خوبی است که برنامه های خود را با دوستان و آشنایانی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند در میان بگذارید و از آنها درخواست یاری و مشارکت کنید. کارهای عقب افتاده زیادی دارید و اهل انجام دادن به موقع کارها نیستید، قبل از اینکه این شرایط به لحاظ کاری اعتبار شما را زیر سؤال ببرد، کارهای عقب افتاده را انجام دهید و از امروز تصمیم بگیرید که کاری به فردا موکول نگردد.

روحیه ای عیب جو دارید و اطرافیان را به دلیل رفتارشان دائم سرزنش می کنید، امروز زمان خوبی است که این روحیه را کنار بگذارید و به جای عیب جویی از دیگران، رویکردی محبت آمیز و محبت آمیز را با اطرافیان در پیش بگیرید. مدتی است که برای انجام کاری درخواست وام نموده اید اما تا به امروز نوبت شما فرا نرسیده و خبری از وام نبوده است، خوشبختانه امروز بخت با شما یار است و قرعه این وام به نام شما خواهد افتاد. امروز روز عاشقی شما است و اگر تا به امروز عاشق نشده اید، با فردی دیدار خواهید کرد و این فرد آتش عشق را در دل شما روشن می نماید. خبر فرخنده ای به دست شما می رسد و این خبر زمینه شادی و نشاط شما و دیگر اعضای خانواده را فراهم خواهد نمود. امروز با فردی که مدت ها پیش با وی مشاجره ای داشته اید روبرو خواهید شد، این برخورد را به فال نیک بگیرید و به جای از سرگرفتن دعوا و مشاجره، با این فرد طرح صلح و دوستی بریزید و دلخوری های گذشته را فراموش کنید. انسان شوخ و بذله گویی هستید و این روحیه امروز به یاری شما می آید و مسئله ای که سر راه شما قرار می گیرد را با روحیه ای با نشاط پشت سر بگذارید.

به همراه دوستان یا اعضای خانواده راهی سفری هستید، قدر لحظه لحظه این سفر را بدانید و خاطره های خوشی در کنار اعضای خانواده یا دوستان از این سفر به یادگار ببرید. مدت زیادی است که گرفتار مشکل اقتصادی هستید و به هر دری که زده اید، پولی برای حل این مشکل فراهم نشده است، امروز از جایی که حتی فکرش را هم نمی کنید پولی به دست شما می رسد و این مشکل اقتصادی رفع خواهد شد. در محل کار یا منزل شما تغییری مهم صورت خواهد گرفت، از این تغییر استقبال کنید و این تغییر را به ابزاری برای پیشرفت بیشتر در کار و زندگی تبدیل نمایید. امروز به ناگاه به منزل یکی از دوستان دعوت می شوید و ایشان حسابی شما را تحویل خواهد گرفت و لحظه های خوبی را در کنار هم سپری می کنید. همسر یا عشق زندگی تان برای اثبات عشق اش به شما، هدیه ای برای تان خریده و امروز با تقدیم این هدیه به شما ثابت می نماید که از همواره بیشتر عاشق تان است.

انسان سخت کوشی هستید و همواره تا دیر وقت کار می کنید، امروز زمان مناسبی است که کمی از کار و کوشش فاصله بگیرید و به خودتان مرخصی بدهید. موقعیت های اقتصادی زیادی در پیش روی خود دارید، در نتیجه بهتر است این موقعیت ها را سبک و سنگین کنید و بهترین فرصت را که احساس می کنید سود بیشتری روانه حساب های بانکی تان می نماید را انتخاب نمایید. یکی از اطرافیان یا اعضای منزل به موفقیت بزرگی دست یافته است و این قضیه باعث شده تا از آشنایی با چنین فردی به خودتان افتخار کنید. مدت زیادی است که رؤیای انجام کاری را در سر دارید و همواره به این رؤیا فکر می کنید، امروز بخت به شما رو می نماید و شرایط اجرای این آرزو مهیا می گردد. این شرایط را به فال نیک بگیرید و به هر قیمتی که شده به آرزوی خود جامه عمل بپوشانید. امروز با فردی دیدار می کنید و این فرد حرف های ناپسندی را به شما می گوید، به جای اینکه پاسخ حرف های این فرد را بدهید، هرچه سریع تر گفتگوی خود را با وی تمام کنید و اجازه ندهید صحبت های ناشایست ایشان، روز شما را خراب کند.

نبود اعتماد به نفس شما را از دستیابی به موفقیت منع نموده و دستاوردهای زیادی در زندگی ندارید، امروز زمان مناسبی است که این رویکرد را تغییر دهید و با اعتماد به نفس بیشتری به نبرد مسائل بروید. انسان ولخرجی هستید و حساب و کتاب خرج های تان از دست شما خارج شده است، این شرایط به غیر از ورشکستگی چیزی به دنبال ندارد و از امروز عنان خرج های زندگی را در اختیار بگیرید و با مدیریت اقتصادی و صرفه جویی، آینده خود را تضمین نمایید. به لحاظ فکری با همسر یا عشق زندگی تان هم عقیده نیستید و این رویکرد جلوی پیشرفت شما را گرفته است، امروز با عشق زندگی تان صحبت کنید و ایشان را در جریان کامل برنامه های خود قرار دهید تا به لحاظ فکری با شما هم عقیده گردد و به همراه عشق زندگی تان با مسائل روبرو شوید. امروز برنامه ریزی نموده اید که وقتی را برای خودتان کنار بگذارید و به استراحت بپردازید، اما کار فوری در محل کار یا منزل پیش می آید و فرصتی برای استراحت پیدا نمی کنید.

منبع: برترین ها
انتشار: 1 شهریور 1399 بروزرسانی: 2 مهر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1134

به "فال روزانه 21، 11، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 21، 11، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید