محمدی: به هیچ چیزی جز کشتی فکر نکردم که آمدم، این کوچولوهای کشتی بیشتر از همه ذهنم را درگیر نموده اند!

غلامرضا محمدی، سرمربی جدید تیم ملی کشتی آزاد گفت: چیزی که بیشتر از هر چیزی ذهنم را درگیر نموده است، همین کشتی گیران کوچولویی هستند که سال جاری کارهای بزرگی انجام دادند، نسلی طلایی در راه است.

محمدی: به هیچ چیزی جز کشتی فکر نکردم که آمدم، این کوچولوهای کشتی بیشتر از همه ذهنم را درگیر نموده اند!

غلامرضا محمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران بعد از اینکه جایگزین رسول خادم در کادرفنی تیم ملی آزاد شد، گفت: در یکی دو روز اخیر در این رابطه با من صحبت کردند و با توجه به اینکه مسابقات قهرمان کشوری را در پیش داشتیم و باید زود استارت کار را می زدیم، مسئولیت را قبول کردم. حقیقت این است که اگر به المپیک فکر کنیم، همین الان هم برای آغاز کارها دیر است. ما المپیک 2020 را در پیش داریم و خیلی زود این میدان فرا می رسد.

وی ادامه داد: ضمن تشکر و قدردانی از تمام کسانی که دراین سال ها مسئولیت فنی تیم را برعهده داشتند، من هم تمام فکر و ذکرم سربلندی کشتی است و با افتخار این مسئولیت را قبول کردم. رسول خادم یک قهرمان بی بدیل در دوره کشتی گرفتنش بود که زحمات بسیار زیادی هم در فدراسیون کشتی و تیم ملی کشید.

محمدی که برای دومین بار راهنمایی تیم ملی کشتی آزاد را برعهده می گیرد، در پاسخ به این سوال که نگران نیست بعد از برگزاری انتخابات فدراسیون، رئیس جدید انتخاب دیگری برای سرمربیگری تیم ملی آزاد داشته باشد، اظهار داشت: من فقط به کشتی فکر کردم که آمدم. اکنون احتیاج بود که کشتی به آرامش برسد. اصلا دوست ندارم به چیزی غیر از این فکر کنم، خودم را مدیون کشتی می دانم و می دانم که مردم هم انتظار به حقی از این رشته دارند. همه باید یاری کنیم که کشتی به آرامش برسد.

سرمربی سابق تیم ملی کشتی نوجوانان در مورد آینده این تیم نیز توضیح داد: چیزی که بیشتر از هر چیزی ذهنم را درگیر نموده است، همین کشتی گیران کوچولویی هستند که سال جاری کارهای بزرگی انجام دادند و هم در مسابقات جهانی نوجوانان قهرمان شدند و هم در المپیک جوانان دست به کار بزرگی زدند. حالا آنها به رده جوانان آمده اند و امیدوارم که پشتوانه های خوبی برای بزرگسالان باشند، قول می دهم که در یکی دو سال آینده با این پشتوانه ها کشتی ایران به شرایط پایدار برسد و باز هم تاکید می کنم که اگر همه یاری کنیم نسلی طلایی در راه است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "محمدی: به هیچ چیزی جز کشتی فکر نکردم که آمدم، این کوچولوهای کشتی بیشتر از همه ذهنم را درگیر نموده اند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدی: به هیچ چیزی جز کشتی فکر نکردم که آمدم، این کوچولوهای کشتی بیشتر از همه ذهنم را درگیر نموده اند!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید