مس رفسنجان به دنبال تکمیل شگفتی

به گزارش تیم علمی، رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان با حضور 11 تیم از مرداد ماه امسال شروع شد و تیم ها با یکدیگر به رقابت پرداختند. برای نخستین بار در لیگ فوتسال بانوان قرار است تا چهار تیم برتر جدول رده بندی به مرحله پلی آف صعود نمایند تا تکلیف قهرمان پس از برگزاری دیدارهای پلی آف معین گردد.

مس رفسنجان به دنبال تکمیل شگفتی

رقابت ها به صورت دوره ای و رفت و برگشت انجام شد و در نهایت تیم های ملی حفاری اهواز، نامی نو اصفهان، دختران کویر مس کرمان و مس رفسنجان جواز حضور در پلی آف را به دست آوردند. تیم مس رفسنجان را می توان شگفتی ساز مسابقات معرفی کرد چرا که این تیم در نیم فصل نخست مسابقات حتی صندلی یازدهم جدول را نیز تجربه کرد اما امید و انگیزه شاگردان رضایی در این تیم باعث شد تا آنها رفته رفته روند صعودی در پیش بگیرند و به رده های بالای جدول صعود نمایند.

تیم مس رفسنجان در هفته پایانی رقابت ها پیروز شد به عنوان تیم چهارم جواز حضور در پلی آف را کسب کند تا تیم پالایش نفت آبادان، قهرمان فصل گذشته رقابت ها را از حضور در پلی آف محروم کند. شگفتی مس رفسنجان زمانی به اوج خود رسید که این تیم پیروز شد تیم ملی حفاری اهواز را از صعود به مرحله فینال پلی آف باز دارد. ملی حفاری اهواز که به عنوان تیم صدر نشین و تنها با یک شکست راهی مرحله پلی آف شده بود در نخستین بازی خود در پلی آفف شکست سنگین 6 بر صفر را مقابل مس رفسنجان متحمل شد و در بازی برگشت علی رغم برد 5 بر یک به دلیل تفاضل گل از صعود به مرحله بعد باز ماند.

مس رفسنجان در مرحله بعد و در مقابل تیم نامی نو اصفهان نیز پیروز شد یک تساوی کسب کند تا همه چیز به بازی برگشت و در اصفهان برگردد.

حال فردا آدینه دو تیم نامی نو اصفهان و مس رفسنجان رو در روی هم قرار خواهند گرفت تا تکلیف قهرمان چهاردهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان معین گردد.

در بازی رده بندی نیز دو تیم دختران کویر مس کرمان و ملی حفاری مقابل هم قرار می گیرند.

برنامه دیدارهای ایستگاه پایانی لیگ برتر فوتسال بانوان به این توضیح است:

دیدار رده بندی * دختران کویر مس کرمان - ملی حفاری/ ساعت 10

دیدار فینال * نامی نو اصفهان - مس رفسنجان/ ساعت 12

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 162

به "مس رفسنجان به دنبال تکمیل شگفتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مس رفسنجان به دنبال تکمیل شگفتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید