نارضایتی یونکر درباره روند مذاکرات با یونان برای حل مناقشات بر سر بدهی ها

به گزارش تیم علمی، خبرنگاران: رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا خواهان کوشش های بیشتر یونان برای به نتیجه رسیدن مذاکرات با اتحادیه اروپا برای حل مناقشات بر سر بدهی ها شده و درباره روند فعلی مذاکرات ابراز نارضایتی کرد.

نارضایتی یونکر درباره روند مذاکرات با یونان برای حل مناقشات بر سر بدهی ها

سفر با تور یونان ارزان را از دست ندهید و از نزدیک با سرزمین اسطوره های باستانی آشنا شوید.

به گزارش گروه بین الملل تیم علمی به نقل از روزنامه اتریشی کوریر، یان کلود یونکر روز سه شنبه به اتریش سفر نموده و مسئله تراژدی غرق شدن پناهندگان در دریای مدیترانه از جمله موضوعات مهمی است که در این سفر به آن پرداخته خواهد شد.

در کنار این مسئله که چگونه می توان در آینده از قربانی شدن بیشتر پناهندگان در دریای مدیترانه جلوگیری به عمل آورد همچنین مسئله قرارداد تجارت آزاد بین اروپا و آمریکا نیز از مسائلی است که در سفر یونکر به وین و دیدار او با مقامات بلند پایه این کشور به آن پرداخته خواهد شد.

اتریش از جمله کشورهایی است که با تردید به قرارداد تجارت آزاد اروپا با آمریکا می نگرد.

یونکر در وین همچنین به مسئله یونان پرداخته و با دید نقادانه به مسئله آمادگی یونان برای مذاکره با اتحادیه اروپا نگریسته و گفت: برای اینکه گفتگوها با اتحادیه اروپا بتواند به نتیجه برسد نیازمند کوشش های بیشتری از طرف یونان است.

در هر صورت وی از روند مذاکرات با یونان برای حل مناقشات بر سر بدهی ها ابراز رضایت ننموده و در عین حال ابراز خوش بینی کرد که یونان منطقه یورو را ترک نکند و در این باره گفت: این مفید نیست که ما بیشتر به مسئله خروج یونان از منطقه یورو بپردازیم تا راه چاره بحران این کشور.

منبع: تسنیم
انتشار: 11 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 388

به "نارضایتی یونکر درباره روند مذاکرات با یونان برای حل مناقشات بر سر بدهی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نارضایتی یونکر درباره روند مذاکرات با یونان برای حل مناقشات بر سر بدهی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید