کلوپ: برنامه ما تنها حمله کردن بود

سرمربی لیورپول تیمش را شایسته پیروزی برابر ستاره سرخ بلگراد دانست. او از دلیل خوشحالی نکردن محمد صلاح بعد از گلزنی سخن به میان آورد.

کلوپ: برنامه ما تنها حمله کردن بود

به گزارش خبرنگاران و به نقل از اسکای اسپورت، لیورپول در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا کار راحتی پیش رو داشت و توانست در خانه با چهار گل ستاره سرخ را از پیش رو بردارد.

کلوپ، سرمربی لیورپول بعد از بازی، گفت: طرح و برنامه ای برای دفاع کردن نداشتیم. تنها به دنبال حمله کردن و گل زدن بودیم. در ابتدا کمی آشفته و بدون برنامه بودیم اما هر چه زمان بازی جلو رفت ما هم بهتر و هماهنگ تر ظاهر شدیم. بازی خوبی بود و بسیار از آن لذت بردم.

او ادامه داد: فابینیو بسیار خوب ظاهر شد و شقیری هم در همه جای زمین حضور داشت. او بازیکن خوبی است و به ما یاری زیادی خواهد نمود. با شایستگی سه امتیاز بازی را به دست آوردیم و امیدوارم که این روند خوب ادامه داشته باشد.

لیورپول با این پیروزی شش امتیازی شد. این در حالی است که ناپولی پنج و پاری سن ژرمن هم چهار امتیاز دارد.

کلوپ درباره کار سخت تیمش برای صعود به دور بعد، اضافه نمود: پاری سن ژرمن و ناپولی دو بر دو مساوی شدند. می توانم تخیل کنم که چه در آن دیدار رخ داد. گروه بسیار سختی پیش رو داریم و صعود برای همه سخت است. باید روز به روز بهتر شویم.

سرمربی لیورپول همچنین در سرانجام سخنانش، درباره خوشحالی نکردن محمد صلاح بعد از دو گلی که به ثمر رساند، اظهارکرد: صلاح در شرایط بسیار خوبی واقع شده است. نتوانستم صورت او را بعد از گلزنی ببینم اما می دانم که او خوب است. بعد از تعویض به او نگاه کردم و نشانه های از ناراحتی را در او ندیدم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کلوپ: برنامه ما تنها حمله کردن بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلوپ: برنامه ما تنها حمله کردن بود"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید